11/27/2021 6:11:14 AM | شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷:۴۷
دریادار سیاری:
سربازان فرزندان معنوی ما در نیروهای مسلح هستند
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: سربازان و کسانی که لباس خدمت سربازی می‌پوشند، فرزندان معنوی ما در نیروهای مسلح هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز در نشست فرماندهان یگان‌های تابعه ستاد ارتش طی سخنانی اظهار داشت: یک جامعه‌ روی کسی که لباس سربازی به تن دارد به عنوان کسی امنیت را تامین می‌کند حساب می‌کند.

وی افزود: فرماندهی با پیش از انقلاب متفاوت است، امروز فرماندهی بر قلب نیروها مطرح است و یک فرمانده باید کاری کند که نیروها با دل و جان فرمان او را اجرا کنند و این موضوع زمانی مهمتر می‌شود که اجرای فرمان در شرایط سخت و در جنگ مطرح است.

دریادار سیاری تصریح کرد: امروز در ارتش، تربیت نیروی انسانی بر اساس ارزش های اسلامی و انسانی انجام می شود و ما از نیروی انسانی معنویت محور برخورداریم.

معاون هماهنگ کننده ارتش ادامه داد: فرماندهی بر اساس ارزش‌های انقلاب کار سختی است و ما باید آمادگی های خود در این زمینه را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه سربازان و کسانی که لباس خدمت سربازی می‌پوشند، فرزندان معنوی ما در نیروهای مسلح هستند، تاکید کرد: فرمانده معظم کل قوا از ما خواسته اند تا سربازانی متدین و انقلابی، خوش بین به نظام و ارتش و امیدوار به آینده تربیت کنیم و ما باید تمام تلاش خود در راستای تحقق این هدف را انجام دهیم.

 دریادار سیاری گفت: ما در دنیایی زندگی می کنیم که به دلیل افزایش روزافزون پیشرفت‌های حوزه فناوری آگاهی افراد روز به روز بالاتر می‌رود و این امر کار فرماندهی را به امری تخصصی و نیازمند مهارت بالا تبدیل کرده است.

 


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=697

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha