9/25/2023 1:58:42 PM | دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶:۱۷
طرح مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان در سبزوار کلید خورد
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: طرح مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان آموزشی در این شهرستان با هدف گسترش بوم کارآفرینی، نوآفرینی و ایده پردازی منجر به اشتغال، آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر و به نقل از ایرنا، سرهنگ حسین بیات مختاری روز یکشنبه در آیین آغاز این طرح اظهار داشت: این نمایشگاه با نام ایده آرا، به عنوان نخستین رویداد در حوزه یادشده، برای حمایت از ایده ها و نوآوری های سربازان این فرماندهی و سربازان آموزشی آموزشگاه علمی تخصصی جواد الائمه (ع) سبزوار برپا شده و ایجاد مشارکت اجتماعی در مسیر تولید و ارتقای بوم کارآفرینی، توانمندسازی سربازان در حین خدمت و همچنین پرورش و  جذب سربازان مستعد پیشرفت در زمینه ایده پردازی خلاق که منجر به تولید و اشتغال زایی در جامعه باشد، از دیگر اهداف تشکیل آن است.
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: در این نمایشگاه از تمام گروه های سربازی که طرح ایده های نو، کسب و کارهای نوپا یا طرح های اولیه کارشناسی شده مستعد پیشرفت را به دفتر تحقیقات کاربردی این فرماندهی ارایه داده اند، دعوت شده تا نسبت به ارائه ایده، طرح کسب و کار یا محصول خود به بازدید کنندگان و مراکز علمی اقدام نمایند.
سرهنگ بیات مختاری افزود: مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری، سازماندهی و پشتیبانی علمی، تخصصی و پرورش ایده های برتر سربازان را در این رویداد بر عهده دارد و خدمات علمی و مشاوره ای مطلوبی را به سربازان ایده پرداز و کارآفرین ارائه می دهد.
نمایشگاه ایده آرا در محل آموزشگاه علمی تخصصی جواد الائمه سبزوار برای نخستین بار در حوزه کشف استعدادهای سربازان برپا شده است که تیم های شرکت کننده از مشوق های لازم از سوی فراجا و دستگاههای اجرایی و سامانه بانکی شهرستان بهره مند می شوند.
آموزشگاه علمی و تخصصی حضرت جوادالائمه (ع) سبزوار حدود ۲ هزار نفر را زیر پوشش آموزشی‌ دارد. 
شهرستان ۲۸۵ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5224

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha