9/25/2023 12:55:18 PM | دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸:۳۷
مشاور عالی فرمانده نیروی هوایی ارتش:
سربازان، پرچمداران فرهنگ ایثار و شهادت
مشاور عالی فرمانده نیروی هوایی ارتش سربازان را پرچمداران فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: تاریخ امروز ایران اسلامی، روی شما به عنوان یک ارتشی وفادار و مستعد حساب باز کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر و به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم بازنشسته حسین خلیلی، در جمع دانشجویان بیستمین دوره جامعه‌پذیری نظامی مشترک دانشگاه‌های افسری ارتش در مرکز آموزش ۰۱ شهیدان سرباز نیروی زمینی ارتش گفت: شما سربازانی که این راه پرافتخار را انتخاب کرده‌اید، باید با تمام توان و قوا آموزش‌های نظامی را فرا بگیرید.

امیر خلیلی با اشاره به این که بسیاری از فرماندهان حال حاضر ارتش در این مرکز آموزش دیده‌اند، افزود : شما جا پای بزرگوارانی گذاشته‌اید و با انتخابی موثر و فداکارانه، لباس مقدس سربازی را بر تن کرده‌اید تا پرچمداران راه شهدا باشید.

مشاور عالی فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان این که در دوران هشت سال دفاع مقدس، یک وجب از خاک میهن جدا نشد، افزود :‌ باید با تجدید عهد و میثاق با بزرگان دوران جنگ تحمیلی، خود را ثابت کرده و با فرهنگ ایرانی اسلامی و ارتقای توان رزمی، تمامیت ارضی کشور را حفظ کنید.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5221

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha