9/25/2023 1:49:13 PM | دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱:۱۳
سردار کمالی: هیچ سربازی "بدون مهارت" کارت پایان خدمت یا معافیت دریافت نمی‌کند
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امیدواریم به زودی این را اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون مهارت کارت سربازی پایان خدمت یا معافیت دریافت نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرباز ماهر و به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار سرتیپ موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز در بازدید از کارگاه‌های آموزشی لشکر 28 پیاده استان کردستان از راه‌اندازی نهضت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سال 97 در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: این اقدام با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای در حال انجام است.

وی افزود: سازمان فنی و حرفه‌ای با استفاده از امکانات خود در راستای مهارت‌آموزی و توانمندسازی سربازان تلاش کرده و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شعار هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی را تحقق ببخشیم.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه‌ای برای تحقق این شعار مربیان، اساتید و امکانات خود را پای کار آورده است، تصریح کرد: با همکاری و همیاری نیروهای مسلح با همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه فنی‌وحرفه‌ای این نهضت را پیش خواهیم برد تا هیچ سربازی بدون مهارت از نیروهای مسلح خارج نمی‌شود.

وی گفت: امیدواریم به زودی این را اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون مهارت کارت سربازی پایان خدمت یا معافیت دریافت نخواهد کرد.

کمالی با اشاره به بازید خود از کارگاه‌های مهارت‌آموزی در استان کردستان، همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای با نیروهای مسلح را بسیار خوب و رضایت‌بخش عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با تقویت همکاری روزافزون این کار مقدس و هدف‌دار تحقق یابد.

اجرای طرح مهارت‌آموزی سربازان در استان کردستان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان نیز در این بازدید با بیان اینکه طرح مهارت‌آموزی با هدف توانمندسازی سربازان در سطح استان در حال انجام است، اظهار کرد: برنامه داریم تا سربازانی که کارت پایان خدمت را دریافت می‌کنند، مهارت‌ را نیز یاد گرفته تا پس از دوره بتوانند علاوه بر اشتغال‌زایی، در حوزه تولید نیز نقش‌آفرینی کنند.

فردین وکیلی افزود:خوشبختانه ارتباط بسیار خوبی میان سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای با سپاه، نیروی انتظامی، ارتش برای اجرای طرح مهارت‌‍‌آموزی وجود دارد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان همه ظرفیت‌ها و امکانات برای تحقق اهداف، مهارت‌آموزی پای کار آورده شده است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم هدف نهایی که بحث اشتغال پایدار است را محقق کنیم.

وکیلی با قدردانی از همکاری نیروهای مسلح در استان کردستان گفت: امیدواریم سربازان بتوانند با فراگیری فرهنگ مهارت‌آموزی، پس از پایان خدمت دوره سربازی در خدمت مردم باشند.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5141

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha