5/20/2022 3:09:29 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱:۲۹
برگزاری همایش مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه در استان آذربایجان شرقی
در روز پایانی بازدید تیم ارزیاب مهارت آموزی کارکنان وظیفه به سرپرسی سردار کمالی و با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی، سردار زاده کمند، همایش مهارت تا اشتغال به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرباز ماهر، همایش مهارت‌آموزی و اشتغال به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان آذربایجان شرقی و با حضور با حضور فرماندهان یگانهای عمده نیروهای مسلح مستقر در این استان، مدیرکل اشتغال استانداری، مدیران کل وزارتخانه‌های کار، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، ارتباطات و سازمان فنی و حرفه‌ای در روز 5 شنبه مورخ 1401/02/22 برگزار شد.

در ابتدای جلسه و پس از قرائت خیر مقدم توسط مجری جلسه، جانشین فرمانده لشکر ۲۱ حمزه، فرماندهان یگان‌های سپاه و نیروی انتظامی مستقر در استان آذربایجان شرقی، فرماندهان پایگاه هوایی، پدافند هوایی، مرزبانی، وزارت دفاع و ادارت کل دستگاه‌های دولتی استانداری اقدام به ارائه گزارش عملکرد در خصوص مهارت‌آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح کرده و نظرات و پیشنهادات خود را در این راستا بیان کردند.

در ادامه جلسه سردار کمالی، سرپرست تیم ارزیاب قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نتایج ارزیابی از عملکرد یگان‌های نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان شرقی را بیان کرده و در راستای بهبود مهارت‌آموزی و اشتغال سربازان توصیه‌های لازم را به عمل آوردند.

سردار زاده‌کمند فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه به عنوان سخنران اصلی این همایش با بیان فلسفه خدمت سربازی و تدابیر مقام معظم رهبری در این خصوص، به اهمیت مهارت‌آموزی اشاره کرده و سیاست‌ها، برنامه‌های قرارگاه را تشریح کردند.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5092

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha