5/20/2022 2:24:51 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳:۰۷
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) مطرح کرد:
خدمت سربازی، فرصتی مناسب برای مهارت آموزی و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، بیکاری و معیشت را مهمترین مشکلات جامعه و مردم عنوان کرد و گفت: جوانان سرمایه‌های این کشور هستند و خدمت سربازی، فرصتی مناسب برای استفاده حداکثری آن‌ها برای مهارت آموزی و ایجاد اشتغال پایدار آن‌ها پس از دوران خدمت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر و به نقل از خبرگزاری ایسنا،‌حبیب‌الله توکلی، در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه سپاه لرستان، اظهار کرد: توانمندسازی، ارتقاء جذابیت در سربازی، استفاده بهینه و اثربخش از دوران سربازی اولویت اصلی این قرارگاه است.

وی گفت: سال گذشته در این قرارگاه ۱۵۰۰ سرباز در دوره‌های مختلف آموزش‌های مهارتی را طی کردند و امیدواریم بتوانیم با افزایش اعتبارات استان امسال زمینه اشتغال آنان را فراهم کنیم.

معاون نیروی انسانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز گفت: با هدف اشتغالزایی پس از پایان خدمت، همه سربازان وظیفه ورودی مهارت‌های پنجگانه و متناسب با اقلیم استان را کسب می‌کنند.

سرهنگ قربانی افزود: این گروه پس از مهارت آموزی و ثبت نام در سامانه فنی حرفه‌ای و دریافت مدرک مرتبط در پایان خدمت در جهت ایجاد شغل بر پایه مهارت خود، برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5090

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha