5/20/2022 3:07:11 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲:۰۰
تیم ارزیاب قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی در استان آذربایجان شرقی
بازدید میدانی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از یگان‌های مستقر در استان آذربایجان شرقی به سرپرستی سردار کمالی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرباز ماهر، جلسه توجیهی فرماندهان و مدیران یگان‌های عمده نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان شرقی و روسای ادارات کل دستگاه‌های کشوری مرتبط با حوزه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در روز سه‌شنبه مورخ 1401/02/20 برگزار شد.

در این جلسه اطلاعات توجیهی در خصوص اهداف و نحوه ارزیابی عملکرد یگان‌ها در این بازدید توسط سردار کمالی، مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه مطرح شد.

در ادامه این بازدید، تیم ارزیاب قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه با حضور در یگان‌های ارتش مستقر در شهرهای تبریز و مراغه، عملکرد این یگان‌ها را به صورت میدانی مورد ارزیابی قرار دادند.

بازدید ارزیابی یگان‌های نیروهای مسلح مستر در استان آذربایجان شرقی، فردا با حضور تیم مذکور در یگان‌های سپاه و ناجا ادامه دارد.

لازم به ذکر است که این بازدید در روز 5 شنبه با برگزاری همایش یک روزه «مهارت تا اشتغال» که با حضور سردار زاده‌کمند، فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و فرماندهان و مدیران یگان‌های نیروهای مسلح و ادارت کل دستگاه‌های کشوری برگزار می‌شود، خاتمه می‌یابد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=5085

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha