1/19/2022 2:50:08 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷:۵۴
«مهارت آموزی» سربازان باید بومی‌سازی شود
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستادکل نیروهای مسلح گفت: مهارت آموزی سربازان باید بومی‌سازی شده و با جدیت دنبال شود تا همه کارکنان وظیفه تحت پوشش قرار گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح در جمع مسئولان مهارت آموزی یگان‌های مستقر در شیراز با بیان اینکه مهارت آموزی باید با جدیت دنبال شود تا همه سربازان تحت پوشش قرار گیرند اظهار داشت: آموزش ها باید بومی سازی شود.

وی گفت: استان فارس یکی از قطب های صنعتی و کشاورزی کشور است لذا باید با تعامل با مراکز صنعتی و کشاورزی نیازهای مهارتی استان مشخص شود و سربازان را بر اساس نیاز بازار کار آموزش بدهیم؛ باید با کارخانه ها و شرکت ها و حتی صنوف بخش خصوصی تعامل کنیم تا بعد از آموزش تعدادی از همین افراد آموزش دیده را بکارگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: الحمدلله در بعضی از یگانها اقدامات خوبی صورت گرفته است، نهضت مهارت آموزی و تسهیلگری اشتغال جوانان سرباز در نیروهای مسلح آغاز شده و قطار مهارت آموزی با شتاب ایستگاهها را طی کرده و به پیش خواهد رفت و توقف نخواهد داشت و همه فرماندهان و مسوولین باید به آن اهتمام بورزند و آن را باجدیت دنبال کنند.

سردار کمالی افزود: اگر فرماندهان جلو آمده و میدان داری کنند بقیه هم تبعیت کرده و وارد میدان خواهند شد، نیروهای مسلح در حقیقت به کمک دستگاههای کشوری آمده اند و لذا آنها باید از این موضوع استقبال کنند و در حال حاضر این تعامل و همکاری برقرار شده و این موضوع مایه خوشحالی و مسرت است.

انتهای پیام


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4460

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha