1/19/2022 1:13:25 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴:۱۴
برگزاری دوره ICT برای سربازان یزدی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: سربازان با شرکت در دوره‌های تخصصی برای توسعه کسب و کارهای مختلف بر پایه تجارت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال آماده می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، محمدرضا پاکدل با اشاره به برگزاری هفت دوره آموزش تخصصی برای سربازان پایور استان یزد گفت: سربازان وظیفه در طرح مهارت‌آموزی، سه هزار و ۱۰۰ نفر ساعت در دوره‌های شبکه‌های موبایل، تجارت الکترونیک، اینترنت اشیا و امنیت شبکه، با همکاری نیروهای مسلح آموزش دیده اند.

وی افزود: محتوای دوره مهارت آموزی سربازان پایور، منطبق بر نیازهای بازار کار برنامه ریزی شده است و این دوره ها، شرکت کنندگان را برای توسعه کسب و کارهای مختلف بر پایه تجارت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال در بستر فناوری اطلاعات آماده می‌کند.

پاکدل گفت: طرح مهارت آموزی نیروهای وظیفه با هدف توانمندسازی سربازان اجرایی شده است و سربازان در قالب آن می‌توانند در دوران خدمت، بنابر علاقه و استعداد، یک یا چند دوره تخصصی را گذرانده و مهارت کسب کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تامین مربیان این دوره‌ها از طریق فراخوان و برگزاری آزمون اقدام کرده است و رشته‌های مختلف مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را به این مربیان آموزش می‌دهد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4456

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha