1/19/2022 1:32:45 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰:۲۶
سردار کمالی:
سربازان طلاییه داران دفاع از امنیت کشورند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ تیم نظارت و ارزیابی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی، روز شنبه ۲۹ آبان وارد شهرجهرم شد و از یگان های مستقر در این شهر بازدید کرد.

بنابر این گزارش سردار کمالی در جمع سربازان مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا گفت: جوانان در بهترین دوران عمر خود در اجرای تکلیف ملی و قانونی برای دفاع از عزت و استقلال و تمامیت ارضی کشور در کسوت سربازی وارد نیروهای مسلح میشوند.

وی خاطر نشان کرد: به عبارتی جوانان در بهترین دوران عمر خودبا تحمل بسیاری از مشکلات  لباس رزم می‌پوشند و در کنار نیروهای مسلح از کیان جمهوری اسلامی دفاع میکنند لذا همه باید قدر دان این جوانان باشند و همه دستگاههای کشوری و لشکری باید  جهت کاهش این مشکلات و ارایه تسهیلات به این عزیزان  تلاش کند.

 سردار موسی کمالی خاطر نشان کرد: یکی از بهترین و مهمترین اقدامات صورت گرفته مهارت آموزی است ،مهارت آموزی سربازان فرمان مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و مطالبه فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح است و باید به دغدغه همه فرماندهان نیروهای مسلح تبدیل شود و همه بایدحداکثر  تلاش خود را جهت تحقق این امر بعمل آورند .سربازان باید بعد از اتمام آموزش و اشتغال بخدمت ،مهارت آموزی را از فرماندهان یگان های خود مطالبه کند


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4452

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha