11/27/2021 5:44:39 AM | شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸:۲۳
آموزش ۷۱۰۰ سرباز در طرح "سرباز مهارت" در کرمانشاه
معاون آموزش و کارآفرینی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از آموزش ۷۱۰۰ نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان در فاز سوم طرح سرباز مهارت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، علی اکبر والی با اشاره به آغاز فاز سوم این طرح در استان، گفت: اجرای این طرح در قالب تفاهم نامه بین ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی، با هدف آموزش و توانمند سازی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سطوح بدو خدمت، حین خدمت و پس از خدمت منعقد شده است.

والی با اشاره به لزوم مهارت آموزی به سربازان، گفت: سربازان پس از سپری کردن دوران خدمت، وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوند که طبیعتا فراگیری آموزه های حوزه اشتغال و مهارت های زندگی در حین خدمت تا حد زیادی می‌تواند در انتخاب مسیر صحیح در حوزه های یاد شده برای آنها راهگشا باشد.

معاون آموزش و کارآفرینی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به همکاری و همراهی بسیار خوب اداره کل ورزش و جوانان در استان در اجرای این طرح، گفت: در هفت ماهه امسال، 7101 نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان درقالب این طرح از آموزش مهارت های زندگی و مهارت عمومی اشتغال بهره مند شدند.

وی افزود: از این تعداد 2360 نفر از آموزشگاه رزم مقدماتی شهدا نزسا کرمانشاه، 1266 نفر از  آموزشگاه رزم مقدماتی شهید ثابت خواه  گیلانغرب و تعداد 3475 نفر نیز متعلق به مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا می باشند.

انتهای پیام


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4350

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha