11/27/2021 7:03:28 AM | شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰:۱۸
با دانشجویان دانشگاه‌های ارتش؛
نشست صمیمانه و هم اندیشی امیر سرلشکر موسوی
در ادامه نشست‌های صمیمانه و هم اندیشی فرمانده کل ارتش، دانشجویان دانشگاه‌های افسری و مراکز آموزش درجه داری ارتش به میزبانی دانشگاه علوم و فنون فارابی با امیر سرلشکر موسوی، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر روابط عمومی ارتش، نشست هم اندیشی امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با دانشجویان دانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، پدافند هوایی، شهید ستاری، فارابی، علوم پزشکی و هنر آموزان مراکز آموزش درجه داری لشکرک نیروی زمینی و شهید خضرایی نیروی هوایی به میزبانی دانشگاه علوم و فنون فارابی برگزار شد.
همچنین دانشجویان دانشگاه امام خمینی نوشهر و هنر آموزان مراکز آموزش درجه داری اراک و رشت نیز به صورت دورسخنی در این نشست هم اندیشی شرکت کردند.
در این نشست دانشجویان دیدگاه‌ها و راهکار‌های مدنظر خود را برای ارتقاء هرچه بیشتر ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های آموزشی، رزمی، و دیگر حوزه‌ها به صورت مستقیم با فرمانده کلّ ارتش مطرح کردند.
در ادامه امیر سرلشکر موسوی ضمن تبیین اهداف و راهبرد‌های ارتش در حوزه‌های گوناگون، دستورات را لازم برای پیگیری درخواست‌های دانشجویان و بررسی راهکار‌ها و پیشنهاد‌ها صادر کرد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4344

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha