10/28/2021 5:45:42 PM | پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱:۰۰
بیش‌از ۱۰ هزار نفر در سیستان و بلوچستان دوره‌های مهارتی را فرا گرفتند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ هزار و ۳۹۰ نفر در ۶ ماهه نخست سالجاری در استان دوره‌های آموزش‌های فنی و مهارتی در بخش دولتی را فرا گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از ایرنا، خداداد اولیائی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای در زمینه های مختلفی مانند خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاورزی توسط بخش دولتی ارائه می‌شود.

وی گفت: خدمات آموزشی در پادگان ها، سکونتگاه های غیر رسمی (حاشیه شهرها)، کارگاه های ثابت شهری و سیار، زندان ها، صنایع، عشایر، مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مرکز مدیرت مهارت آموزی و مشاوره شغلی ارائه می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان افزود: از مجموع این آموزش ها مراکز ثابت و سیار شهری با ارائه سه هزار و ۸۵۸ نفر در روستاها و عشایر ۴۲۸ نفر، پادگان ۲ هزار و ۶۳۸ نفر، زندان ۶۱۰ نفر، صنایع ۵۴۰ نفر، سکونتگاه‌های غیر رسمی ۹۸۶ نفر، کارگاه مهارت آموزی در محیط کار واقعی ۵۹۷ نفر و مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی ۵۰۴ نفر دوره را به خود اختصاص داده اند.

وی بیان کرد: از مجموع آموزش های مهارتی ارائه شده چهار هزار و ۸۸ نفر دوره بانوان و ۶ هزار و ۳۰۲ نفر دوره آقایان بهره مند شدند.

اولیائی خاطرنشان کرد: عملکرد آموزش های ارائه شده این اداره کل در ۶ ماهه اول سالجاری یک میلیون و ۵۱۷ هزار و ۳۹۹ نفر ساعت بوده است.

وی گفت : در این مدت علاوه بر آموزش مجازی، آموزش های حضوری نیز با حفظ پروتکل های بهداشتی برای مهارت آموزان برگزار شده است.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4297

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha