7/30/2021 6:41:22 PM | جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶:۵۴
در جلسه فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مطرح شد
مهارت آموزی سربازان در ۲۵ رشته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

بنابر این گزارش در روز مورخ 1400/04/28  سردار سپهر فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی در معیت سردار کمالی و دکتر اثباتی با حجت الاسلام و المسلمین قومی  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار و در جلسه‌ای با حضورجانشین سازمان حجت‌الاسلام علی زاده و حجت الاسلام گواهی نماینده دفتر عقیدتی سیاسی مقام معظم فرماندهی کل قوا  ،نحوه همکاری قرارگاه و سازمان تبلیغات در خصوص مهارت آموزی کارکنان وظیفه در رشته های فرهنگی و هنری و گفتگو کردند.

 برابر توافقات صورت گرفته بناست این آموزش‌ها در ۲۵ رشته از قبیل کارگردانی، بازیگری، تصویربرداری، طراحی صحنه نمایش، عکاسی، خبرنگاری، نویسندگی، روزنامه نگاری، گرافیک، طراحی سایت  و... صورت گیرد.
 در این جلسه حاج آقا قومی بر همکاری با قرارگاه در خصوص مهارت آموزی کارکنان وظیفه و امضاء تفاهم نامه همکاری با سازمان و بعضی از مراکز وابسته همچون حوزه هنری تاکید نمود و برای همکاری بیشتر اعلام آمادگی نمود و سردار سپهر نیز باتوجه  به تهدید بزرگ بیکاری جوانان ، کمک به اشتغال سربازان وظیفه را امری لازم و ضروری اعلام نمودند و سایر اعضای جلسه نیز در خصوص ابعاد همکاری مطالبی را بیان کردند.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=4042

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha