6/12/2021 10:08:19 PM | شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵:۰۹
دریادار تنگسیری در بازدید از جزایر تنب بزرگ و بوموسی عنوان کرد
آمادگی رزمندگان نیروی دریایی سپاه برای صیانت از منافع نظام در خلیج فارس
فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از جزایر تنب بزرگ و بوموسی گفت: رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریاهای دور دست را دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛  به نقل از سپاه نیوز، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه با جمعی از فرماندهان و معاونین این نیرو از جزایر تنب بزرگ و بوموسی در خلیج‌فارس، بازدید و ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزمی رزمندگان مستقر در این جزایر و گفتگوی میدانی با آنان، بر حفظ آمادگی ها ، افزایش توان رزم ،هوشیاری و اشراف هوشمند اطلاعاتی بر حوزه  جغرافیایی و محیط پیرامونی منطقه مأموریتی تأکید کرد.

سردار تنگسیری در این بازدید از بخش های عملیاتی شناوری،تفنگداری ،جنگال،فاوا، مهندسی ، مرکز فرماندهی و کنترل و سایر بخش های مربوطه در جزایر، بازدید میدانی بعمل آورد و پس از بررسی آخرین وضعیت  آمادگی‌ها و توان رزم، جدیدترین تاکتیک های موثر عملیاتی را ابلاغ کرد.

وی هدف از بازدیدهای عملیاتی مستمر را تقویت روحیه معنوی و جهادی رزمندگان و اطمینان بخشی کامل از وضعیت مطلوب آمادگی ها و ارتقای توان رزم بیان کرد.

دریادار تنگسیری در این بازدید همگان را به انجام صحیح تکلیف مقدس جهاد فی سبیل الله سفارش کرد  وبه رزمندگان نیروی دریایی سپاه متذکر شد: ما باید شاکر خداوند سبحان باشیم در عصری به سر می بریم که از نعمت عظمای ولایت بهرمند هستیم و امروز زیر علم و پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری نائب امام زمان( عج)، حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) در کسوت پاسداری از مرزهای آبی این جمهوری اسلامی که  بقول سردار دلها حاج قاسم عزیز،حرم الهی است ، داریم دفاع می کنیم، پس باید با نیت خالصانه و مجاهدانه همانند شهدای والامقام در این جهت جهاد و تلاش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تاکید کرد: رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می کنند  و آمادگی کامل  برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریا های دور دست را دارند.

انتهای پیام


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3905

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha