6/12/2021 9:54:47 PM | شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲:۵۹
امریه ۶۲ سرباز در بخش صنعت/معرفی ۱۳۰۰ موقعیت در واحدهای تولیدی
سرپرست مرکز توسعه و فناوری و صنایع پیشرفته معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت از مشغول به کار شدن ۶۲ سرباز در راستای طرح تاپ به عنوان امریه در بنگاه‌های تولیدی و تجاری بزرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، در این مورد بهناز بختیاری چهارلنگ، سرپرست مرکز توسعه و فناوری و صنایع پیشرفته معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اظهار داشت: از آنجا که طرح سرباز تاپ از آبان سال 99 عملیاتی شده است، در سال گذشته 43 سرباز و در سه ماهه نخست سال جاری با تخصیص مجدد 100 سهمیه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، 19 سرباز (2 نفر از افراد اعزام شده دانش ­آموخته مقطع دکتری و مابقی کارشناسی ارشد) در رشته‌های تحصیلی مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی معدن و ... به عنوان امریه در بنگاه ­های تولیدی و تجاری بزرگ مشغول به فعالیت شده‌­اند.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از 1300 موقعیت در واحدهای تحقیق و توسعه بنگاه‌های داوطلب برای جذب سرباز امریه تاپ معرفی و 620 دانش ­آموخته تحصیلات تکمیلی به عنوان متقاضی در سامانه تاپ ثبت ­نام کرده اند.

بختیاری ادامه داد: از این تعداد، نزدیک به 200 مورد پرونده تکمیل و جهت انجام ارزیابی و تعریف پروژه در واحدهای تحقیق و توسعه متناسب با تخصص دانش آموختگان در دبیرخانه ستادی طرح تاپ مورد بررسی قرار گرفته­ است.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3903

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha