1/19/2022 2:30:49 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶:۴۰
طراحی دوره‌های مهارتی پیش و بدو خدمت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه از طراحی دوره‌های مهارتی پیش و بدو خدمت، متناسب با نیاز‌های نیرو‌های مسلح و نهاد‌های مرتبط برای سربازان خبر داد .

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه از طراحی دوره‌های مهارتی پیش و بدو خدمت، متناسب با نیاز‌های نیرو‌های مسلح و نهاد‌های مرتبط برای سربازان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره‌ها ارتقا بهره‌وری دوره خدمت سربازی و شناسایی فرصت‌های شغلی است.

او به ایجاد سامانه مهارت‌یابی و بروزرسانی بانک اطلاعات سربازان دارای مهارت اشاره کرد و مشارکت بخش‌های خصوصی و نهاد‌های دولتی را از ارکان اصلی این طرح نام برد.

او افزود: این طرح شامل مجموعه‌ای از دوره‌های مهارت‌آموزی در سه بخش است، بخش اصلی این دوره‌ها پیش از ورود به خدمت و به هدف ارتقای توانمندی جوانان، به ویژه مشمولان سربازی، جهت خدمت موثر در دوره ضرورت سربازی برگزار می‌شود، بخش دوم و سوم این دوره‌ها به بدو خدمت در پادگان‌های آموزشی و حین خدمت سربازی مربوط می‌شوند و هدف آنان بهبود به‌کارگیری کارکنان وظیفه در دوره خدمت و همچنین ایجاد سابقه شغلی و کارورزی برای آمادگی اشتغال جوانان در دوره پس از خدمت است.

بهنیا افزود: دوره‌های مهارتی پیش و بدو خدمت، متناسب با نیاز‌های نیرو‌های مسلح و نهاد‌های مرتبط طراحی می‌شوند تا بتوانند موجب ارتقا بهره‌وری دوره خدمت سربازی شود، شناسایی فرصت‌های شغلی نکته مهم این مساله است که در کارگروه اشتغال استان هم قابل طرح است .


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3734

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha