3/6/2021 5:58:05 PM | شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰:۲۲
آزمون دوره مهارت آموزی برنامه نویسی پایتون سربازان وظیفه در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان تهران گفت در راستای اجرای تفاهم نامه منعقده فیمابین وزارت ارتباطات و فنّاوری اطلاعات و ستاد کل نیروهای مسلح، آزمون دوره مهارت آموزی برنامه نویسی پایتون سربازان وظیفه در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان تهران مرتضی رضایی مدیرکل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان با اشاره به اینکه این آزمون که در پایان دوره آموزش مهارت برنامه نویسی پایتون برگزار شده در واقع یکی از 43 دوره ­ای است که از مهرماه سال 98 تاکنون با نظارت و راهبری این اداره­ کل در رشته های مختلف حوزه ICT در یگان­ های متعدد نظامی استان تهران برگزار شده است. ایشان در ادامه افزود در طی این دوره­ ها مجموعاً حدود 700 سرباز به صورت داوطلب در دوره های مذکور شرکت کرده اند که از این تعداد قریب به 450 نفر به آزمون معرفی و تعداد 215 نفر موفق به اخذ گواهینامه مهارتی شده اند.

رضایی خاطرنشان ساخت هدف از برگزاری این دوره­ ها افزایش سطح مهارت نیروهای وظیفه است که با اجرای دوره ­های آموزشی مهارت محور زمینه رشد و اعتلای مهارت های فنی و علمی سربازان در دوران مقدس سربازی فراهم و شرایط اشتغال آنان در دوران پس از پایان دوره خدمت تسهیل می ­شود


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3728

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha