1/20/2021 7:50:16 AM | چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۴۵
معاون استاندار تهران: زمینه اشتغال سربازان آموزش دیده فراهم می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: زمینه مناسب برای اشتغال سربازان آموزش دیده در دستگاه‌های اجرایی و صنعتی فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از خبرگزاری فارس از تهران، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران روز دوشنبه در اولین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای استان تهران اظهار کرد: در جسله قبل با حضور استاندار تهران تمامی دستگاه ها آمادگی خود را در اجرای این طرح اعلام کردند و از این رو برای اجرای مطلوب مصوبات باید متعهد باشیم تا در کارگروه تخصصی این طرح در سطح کشور ممتاز شود.

وی با بیان اینکه به ثمر رسیدن اقدامات انجام شده منوط بر تسریع در راه اندازی سامانه است، گفت: علاوه بر ثبت نام افراد آموزش دیده شده، لیست تقاضای کار توسط نیروها چه در بخش دولتی و خصوصی و مشوق های لازم در این سامانه بارگذاری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: مقرر شد دستگاه‌های اجرایی ماهانه لیست طرح ها با پیشرفت فیزیکی بالا یا در حال بهره برداری و میزان اشتغال مورد نیازشان را به دبیرخانه ارسال و در سامانه بارگذاری شود.

عسگری خاطرنشان کرد: مهارت آموزی و آموزش‌های تدوین شده باید متناسب با نیاز جامعه و ظرفیت‌های هر منطقه باشد که شرایط جذب سربازان وظیفه عمومی در بخش دولتی، تعاونی و خصوصی پس از مهارت آموزی محقق شود.

وی همچنین گفت: یکی از دغدغه‌های مهم در حوزه تولید استفاده از نیروهای آموزش دیده و ماهر است که این موضوع در بخش‌ها و رسته های مختلف در نیروهای مسلح با همکاری دستگاه‌های اجرایی متولی می‌تواند گره‌گشای این موضوع و ایجاد اشتغال باشد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3714

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha