3/6/2021 6:30:52 PM | شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷:۴۲
مهدیان:
کارگاه آموزشی خبرنگاری ویژه سربازان در شاهرود برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری کارگاه آموزشی خبرنگاری ویژه سربازان لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقارشاهرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود با مسئول عقیدتی و سیاسی و کارشناسان فرهنگی و آموزشی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار شاهرود درخصوص طرح «مهارت آموزی سربازان» دیدار و گفتگو کردند.

رضا مهدیان در رابطه با فعالیت های مشارکتی با نیروهای لشکری به مناسبت های مختلف، گفت: لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار شاهرود همیشه در مناسبت های مختلف، برنامه های فرهنگی و قرآنی برای سربازان، کادر و خانواده آن مجموعه را در دستور کار قرار داده که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به «طرح مهارت آموزی سربازان» در رابطه با برگزاری کارگاه آموزش خبرنگاری، افزود: ما هم در این کار آموزشی و فرهنگی آمادگی و همکاری لازم را داریم، چرا که معتقد هستیم که سربازان در مدت دوره خدمت سربازی فرصتی دارند تا حرفه ای را بیاموزند که بعد از پایان دوره سربازی برای آینده شان مفید باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود تصریح کرد:اداره شهرستان با همکاری موسسات، آموزشگاه های  آزاد هنری و انجمن های فرهنگی، هنری  و قرآنی تحت پوشش در زمینه های عکاسی، فیلمبرداری، نقاشی، قرآنی، نمایش، مسابقات فرهنگی و... در زمینه آموزش و اوقات فراغت سربازان، کارکنان و خانواده های آنها بصورت مشارکتی فعالیت داشته باشیم.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی فر،مسئول عقیدتی لشکر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود ضمن خیر مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهان گفت : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه های فرهنگی، هنری و قرآنی برخوردار است.

وی افزود: ما با دستگاه های فرهنگی می توانیم برنامه های آموزشی، فرهنگی، هنری و مهارتی  برای سربازان، کارکنان و خانواده کارکنان لشکری جهت بالا بردن سطح دانش و مهارت آن ها مشارکت داشته باشیم.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=3704

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha