5/7/2021 9:28:46 PM | جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶:۴۹
دستور العمل کار گروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه استانداریها تدوین می‌شود
فرماندهان ارشد نیروهای مسلح مستقر در استان‌ها، مدیران کل وزارتخانه‌های ذیربط به عنوان اعضای کارگروه تخصصی مهارت آموزی معرفی شدند و معاون وظیفه عمومی ناجا در استان به عنوان دبیر این کارگروه فعالیت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر ، جهت حسن اجرای تفاهمنامه همکاری ستادکل و وزارت کشور کارگروه تخصصی مهارت آموزی اشتغال کارکنان وظیفه با حضور نمایندگان نیروهای مسلح و دستگاه‌های غیرنظامی استان‌ها به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها در همه استان‌های کشور تشکیل شد.


بنابر این گزارش به منظور تدوین ضوابط اجرایی تشکیل این کار، دستورالعمل  تدوین و ابلاغ می‌گردد، جلسه بررسی این دستورالعمل در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۱، با حضور نمایندگان سازمان‌های نیروهای مسلح ( آجا، سپاه، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی) دستگاه‌های غیرنظامی از جمله وزارت‌خانه‌های کشور، جهاد کشاورزی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه‌ای، به ریاست سردار کمالی در محل قرارگاه تشکیل گردید و هر یک از نمایندگان نیروهای مسلح و سازمان‌های غیرنظامی نظرات خود را بیان کردند .در این جلسه هماهنگی شد.


 فرماندهان ارشد نیروهای مسلح مستقر در استان‌ها، مدیران کل وزارتخانه‌ها ذیربط به عنوان اعضا در این کارگروه عضو شوند و معاون وظیفه عمومی ناجا در استان به عنوان دبیر این کارگروه فعالیت کنند. سازمانها پیشنهادات خود را در مدت ۴ روز به قرارگاه ارسال کنند و

 دستورالعمل  ظرف حداکثر ده روز آینده تدوین و ابلاغ گردد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2624

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha