11/24/2020 8:36:45 PM | سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱:۱۸
شرکت سهامی بیمه ایران به نهضت مهارت آموزی کارکنان وظیفه پیوست
برقراری پوشش بیمه‌ای و توانمندسازی سربازان برای ورود به بازار کار توسط بیمه ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و شرکت بیمه ایران با هدف افزایش اثر بخشی خدمت سربازی،آموزش سربازان،  ارائه خدمات بیمه‌ای و اجرای طرح‌های خاص تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 

 

 در نشست تبادل این تفاهم نامه که با حضور دکتر رضایی مدیرعامل بیمه و سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و سردار کمالی مشاور عالی قرارگاه و بعضی از مسئولین قرارگاه و بیمه به امضا رسید مدیرعامل بیمه تبادل این تفاهم نامه را در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص ارتقاء توانمندی جوانان به ویژه کارکنان وظیفه و ایجاد آمادگی شغلی برای ورود به بازار کار دانست.

 

 رضایی گفت توانمندی جوانان به ویژه کارکنان وظیفه در ابعاد مختلف اجتماعی و اقتصادی حائز اهمیت است و در تفاهم‌نامه به ابعاد مختلف از جمله آموزش مهارت آموزی سربازان برای مشاغل بیمه‌ای از طریق مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران، ارائه خدمات و طرح خاص و پوشش های بیمه‌ای با تخفیف ویژه به کارکنان وظیفه تاکید شده است.

 

 

در ادامه سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی نیز امضای این تفاهم نامه را بیانگر عقلانیت و خوش فکری مجموعه مدیریتی بیمه ایران دانست و گفت جامعه سربازی به واقع اجتماع گروه های بزرگ  جوانان کل جامعه است. سردار فرحی افزود مراکز عرصه بروز و ظهور جوانان ، خدمت مقدس سربازی و نقطه عطف زندگی شان است. به همین دلیل بهترین مکان برای معرفی صنعت و خدمات بیمه محسوب می شود. ایشان اعلام نمود با انعقاد این تفاهم نامه علاوه بر اینکه جذابیت سربازی افزایش می‌یابد سربازان داوطلب می توانند به طی آموزش های بیمه در حوزه بیمه فعال شوند. سپس سردار کمالی با توجه به اهمیت خدمت وظیفه عمومی اشاره نمود که کارکنان وظیفه نقش پررنگی در دفاع و برقراری امنیت دارند و در اقصی نقاط کشور از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند متاسفانه عده‌ای از روی جهل و نا آگاهی یا آگاهانه قصد کم رنگ کردن نقش سربازان در امر دفاع را دارند، لذا ضرورت دارد که همه دستگاه‌ها در حوزه کاری خود خدماتی را به سربازان ارائه دهند و از این بابت از شرکت بیمه‌ایران تقدیر و تشکر کرد.

این تفاهمنامه به منظورهمکاری با هدف مهارت افزایی و تسهیل‌گری اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح منعقد شده و موضوع آن همکاری، حمایت، پشتیبانی و ایفای نقش موثر بیمه در فرایند مهارت آموزی، توان‌مندسازی، توسعه رفاه اجتماعی و بهبود نیازمندی‌های شغلی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح بر اساس طرح جامع مهارت آموزی است و سیاست‌های شرکت بیمه ایران است.

 

 

بعد از امضای تفاهمنامه همکاری قرارگاه و بیمه‌ایران، قرارداد همکاری قرارگاه و بیمه‌ایران بین آقایان سردار کمالی به نمایندگی از قرارگاه، دکتر معین به عنوان مجری برگزاری دوره‌ها، دکتر اناری مدیرکل بیمه اشخاص و مهران صادقی معاون بیمه آتش‌سوزی به عنوان متولیان ارایه خدمات و تخفیفات بیمه منعقد گردید


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2609

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha