10/28/2020 6:16:14 PM | چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹:۳۳
نقشه فرایندهای طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه بررسی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر جلسه شورای قرارگاه مهارت آموزی برگزار و در این جلسه نقشه فرایندهای طرح جامع مهارت آموزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بنابر این گزارش  نقشه طرح جامع مهارت آموزی به پنج فرایند اصلی مدیریتی به ترتیب مدیریت و توسعه قابلیت‌های طرح، مدیریت و توسعه سیستمی طرح، مدیریت و توسعه برنامه‌ها و منابع، مدیریت سازماندهی و راهبردی و مدیریت راهبردی تقسیم شده است که سردار فرحی، سردار کمالی، دکتر اثباتی و دکتر جدی به عنوان مالک و مدیر مسئول این فرایندها معرفی شدند. بر اساس این نقشه، چهار فرایند اصلی، قبل از خدمت، بدو خدمت، حین خدمت و اوقات فراغت و بعد از خدمت طراحی شده که آقایان سردار بازنشسته صدرالسادات، سردار بازنشسته خدایی، مهندس علیخانی و دکتر اثباتی به عنوان مدیر مسئول این فرایندها معرفی شدند.


همچنین در نقشه طرح جامع چهار فرایند پشتیبانی ، امور شبکه همکاران، تامین، حفظ و توسعه سرمایه انسانی، ایجاد خط توسعه زیر ساخت و خدمات پشتیبانی و اداری، مالی و امور قراردادها طراحی شده که به ترتیب آقای مهندس محمدی، مهندس نظافتی، مهندس ابراهیمی و جناب آقای کریمی به عنوان مدیر مسئول معرفی شدند.
در نهایت هر یک از اعضا، ضمن تاکید بر اثر بخشی طرح، نظرات خود را درباره آن بیان و خواستار تکمیل آن شدند


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2597

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha