10/28/2020 5:23:45 PM | چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱:۰۲
در بازدید میدانی مدیر کمیته کیفیت قرارگاه مرکزی مهارت اموزی کارکنان وظیفه ستاد کل مطرح شد
تاکید بر آموزش سربازان وظیفه بر مبنای منشور ابلاغی قرارگاه
مهندس اسدی به مسولان محلی اهمیت کیفیت آموزش بر مبنای منشور ابلاغی کیفیت از سوی قرارگاه مرکزی ستاد کل نیروهای مسلح را تاکید و از آنان درخواست کرد بر مبنای منشور ابلاغی اقدامات لازم را انجام دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر ؛ مورخ ۷ / ۰۷ / ۱۳۹۹ همزمان با هفته دفاع مقدس؛ مهندس حسین اسدی مدیر کمیته کیفیت قرارگاه مرکزی مهارت اموزی کارکنان وظیفه ستاد کل از کارگاه های کار و نمایشگاه کتاب گروه ۴۴ توپخانه اصفهان بازدید کردند.

 

در این بازدید میدانی که با همراهی مدیر مهارت آموزی ارتش منطقه اصفهان از کارگاه های کار و نمایشگاه کتاب گروه۴۴توپخانه اصفهان انجام شده بود.

 

 مهندس اسدی به مسولان  محلی اهمیت کیفیت آموزش بر مبنای منشور ابلاغی کیفیت از سوی قرارگاه مرکزی ستاد کل نیروهای مسلح را تاکید و از آنان درخواست کرد بر مبنای منشور ابلاغی اقدامات لازم را انجام دهند.

 

بنابر این گزارش؛ در ادامه بازدید میدانی مهندس حسین اسدی ریس تیم تخصصی جهادکشاورزی وکمیته کیفیت قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح از کارگاه های مهارت آموزی؛ مهندس اسدی در  با معاونت آموزش وتحقیقات ومدیر آموزش وترویج سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان دیدار و گفت و گو کرد. 

 

 

بنابر این گزارش؛ در این جلسه مدیر مهارت آموزی ارشد نظامی آجا دراصفهان ضمن تشکر از عملکرد وهمکاری خوب انجام شده با مدیران آموزش نیروهای مسلح استان درسالهای گذشته در خصوص کیفی سازی آموزش های مهارتی سربازان گفت و گو شد.

 

 

مهندس اسدی و حاضران در جلسه با اظهار امیدواری نسبت  به اشتغال حداکثری مهارت آموزان؛ در خصوص مسائل موجود تبادل نظر وبحث و گفتگوی تخصصی انجام دادند.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2589

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha