10/28/2020 5:25:35 PM | چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵:۲۲
ارتقاء مهارت آموزی سربازان در دستور کار برنامه‌های پلیس است
فرمانده انتظامی استان گفت: یکی از برنامه‌هایی که در دستور کار پلیس قرار دارد ارتقاء مهارت آموزی سربازان است که به صورت جدی اجرایی و دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سردار "علی اکبر جاویدان"  فرمانده انتظامی استان در مراسم روز سرباز که در ستاد

فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، از سربازان به عنوان مظهر اقتدار، صلابت و توانمندی نیرو‌های مسلح یاد کرد که نقش پررنگی در موفقیت‌های ۴۱ ساله انقلاب اسلامی و در حوزه نظامی داشته اند.
وی ادامه داد: سربازان عزیز کشور بازوان توانمند نیرو‌های مسلح محسوب می‌شوند که با نصب العین قرار دادن منویات رهبر فرزانه انقلاب و اجرا کردن دستورات فرماندهان خود همانند سدی مستحکم در برابر همه زیاده خواهی‌های دشمنان ایستاده و اجازه نداده اند آن‌ها به اهدافشان دست پیدا کنند.
سردار جاویدان یادآوری کرد: در روزگاری که چشم طمع دشمنان بیش از هر زمان دیگری به جمهوری اسلامی دوخته شده و قصد دارند با اقداماتی نابخردانه امنیت این سرزمین را با چالش و مخاطره روبرو کنند این سربازان ولایی کشور هستند که جان برکفانه از تمامیت ارضی این سرزمین دفاع و نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گواه این مدعا را تقدیم هزاران سرباز شهیدی دانست که برای امنیت این آب و خاک و عمل به وظیفه جان پاک خود را فدا کردند و بر سر عهدشان با خدای خود بای ماندند و ستاره‌ای شدند که دیگران راه و مسیر پیروزی را گم نکنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر بکار گیری سربازان در حوزه‌های تخصصی آن‌ها تاکید کرد و گفت: به فضل الهی اکثر سربازان ما از دانش، فن و تخصص در یک یا چند زمینه برخوردار هستند و شایسته است در یگان تخصصی خود به کارگیری شوند که بتوان بهتر از تجارب و تخصص ارزشمندشان بهره‌مند شد.
سردار جاویدان در پایان همچنین بر بحث مهارت آموزی سربازان به منظور ارتقاء سطح دانش و تخصص آن‌ها تاکید کرد و گفت: این موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار داشته و دوره‌های اموزشی برای سربازانش به صورت پیسوته اجرا می‌شود.
در این نشست حجت الاسلام"سید ابراهیم حسینی" رئیس عقیدتی سیاسی و سرهنگ "رضا امانی" معاون هماهنگ کننده انتظامی استان کرمانشاه نیز مطالبی بیان داشتند.
در پایان این دیدار با اهدای لوح و هدیه از تعدادی سربازان نمونه تقدیر شد.
 


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2585

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha