9/30/2020 12:54:57 AM | چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴:۳۷
سردار فرحی در پنجمین نشست معاونین اقتصادی استانداری های کشور:
استانداریها مرکز ثقل مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه هستند
سردار فرحی: وزارت کشور و استانداری ها می توانند محور و مرکز ثقل و تعامل نیروهای مسلح در حوزه مهارت آموزی و اشتغال قرار گیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر سردار فرحی در پنجمین نشست معاونین اقتصادی استانداری های کشور، اهداف، مأموریت‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های مهارت‌آموزی و تسهیل گری اشتغال کارکنان وظیفه را تشریح کردند.


 ایشان اعلام نمودند بیکاری ابرچالش کشور است و از سوی دیگر هر ساله هزاران جوان وارد نیروهای مسلح می‌شوند که با توانمندسازی و مهارت‌آموزی می‌توان با این ابر چالش مقابله نمود.


سردار فرحی تاکید کرد: وزارت کشور و استانداری ها می توانند محور و مرکز ثقل و تعامل نیروهای مسلح در حوزه مهارت آموزی و اشتغال قرار گیرند و با تشکیل مستمر کمیته مهارت آموزی و اشتغال با حضور فرماندهان یگان‌های عمده و دستگاه‌های اجرایی دولت در هر استان به امر مهارت آموزی و اشتغال جوانان شتاب دهند.


 سردار فرحی در ادامه افزود: نیروهای مسلح نیروهای جوان را در اختیار دارند و از سوی دیگر امکاناتی جهت آموزش آنها در اختیار دارند و همچنین ۱۳ وزارتخانه و سازمان از قبیل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی آموزش و پرورش وزارت علوم وزارت جهاد کشاورزی وزارت ورزش و جوانان وزارت ارتباطات سازمان فنی و حرفه‌ای هلال احمر و ... در حوزه مهارت‌آموزی فعال و یا همکاری دارند و استانداری ها می توانند یگان‌های نیروهای مسلح و این دستگاه‌ها را با هم هماهنگ کنند و کار را پیش ببرند.


سپس دین‌پرست معاون وزیر کشور نیز در این نشست به همراهی وزارت کشور و استانداری‌ها با ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مهارت‌آموزی تاکید نمودند.

همچنین معاون اقتصادی تعدادی از استان‌ها نظرات خود را در خصوص پیشرفت کار بیان کردند


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2579

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha