9/29/2020 11:29:29 PM | سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳:۰۲
برگزاری سی و یکمین جلسه کمیسیئن دائمی شورای عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی
ارزیابی عملکرد شبکه همکاران در طرح جامع مهارت آموزی
سی و یکمین جلسه شورای عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی در روز دوشنبه مورخ ۶/۵/۱۳۹۹ با حضور نمایندگان سازمان های نیروهای مسلح و وزارتخانه ها و سازمان های کشوری به ریاست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار سایت سرباز ماهر اعلام نمود: 

🔸سی و یکمین جلسه شورای عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی در روز دوشنبه مورخ 6/5/1399 با حضور نمایندگان سازمان های نیروهای مسلح و وزارتخانه ها و سازمان های کشوری به ریاست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا سردار فرحی اعلام نمود:
✅ پنجمین جلسه شورای عالی مهارت آموزی در 26/5/1399 با حضور  فرماندهان نیروهای مسلح ، وزرا و رؤسای   سازمان های همکار در حوزه مهارت آموزی و اشتغال برگزار میشود.

✅ تفاهمنامه سه ساله با رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور مجدداً امضا شده است و در این تفاهمنامه آموزش در محیط واقعی کار نهادینه شده است و حداقل 50 هزار نفر در سال از این طریق گواهینامه خواهند گرفت و آزمون های ادواری در ابتدای دوره آموزش نیز به رسمیت شناخته شد و حداقل 50 هزار نفر در سال از این طریق موفق به دریافت گواهینامه خواهند شد ، همچنین  حداقل ۵۰ هزار نفر با طی دوره های مهارت آموزی در کارگاه های آموزشی گواهینامه دریافت میکنند.

✅همچنین اعلام کرد در آزمون ادواری حدود 15% سربازان شرکت میکنند که حدود 90% با نمره بالای 90 قبول شدند.

همچنین سردار کمالی اعلام کرد ، سپس گزارش ارزیابی شبکه همکاران در طرح جامع مهارت آموزی ارائه گردید ، تاکنون 26 تفاهمنامه با 9 وزارتخانه و 17 سازمان و نهاد امضا شده و 7 وزارتخانه ، سازمان و نهاد در دست بررسی است. که با توجه به ارزیابی  عملکرد، همکاران به سه دسته خوب ، متوسط و ضعیف تقسیم میشوند. سپس نمایندگان آجا ، سپاه ، ناجا ، دفترعقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ، وزارتخانه های کشور ، آموزش و پرورش ، کمیته امداد حضرت امام خمینی ، وزارت ورزش و جوانان ، سازمان فنی و حرفه ای نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
☎️روابط عمومی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2540

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha