7/30/2021 5:54:52 PM | جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹:۱۲
نقش استانداری ها در مهارت آموزی کارکنان وظیفه پر رنگ تر می شود
تعامل نزدیک وزارت کشور و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی جهت آموزش مهارت آموزی کارکنان وظیفه
سردار فرحی از حسن همکاری وزارت کشور جهت به صحنه آوردن استانداران کشور برای آموزش مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه تقدیر و تشکر نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی به همراه مشاور عالی قرارگاه و رئیس میز وزارت کشور جلسه ای را با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور  جناب آقای دکتر دین پرست و دکتر عباسی مدیر کل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال برگزار کردند.
 
 
در این جلسه ابتدا سردار فرحی از حسن همکاری وزارت کشور جهت به صحنه آوردن استانداران کشور برای آموزش مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه تقدیر و تشکر نمودند و به نقش پررنگ استانداران در ایجاد تعامل و هماهنگی بین یگان های نیروهای مسلح و دستگاه های اجرایی تاکید نمودند همچنین بخشی از اقدامات انجام شده در خصوص جمع آوری مهارت های موجود در کشور را تشریح کردند.
 
در ادامه دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور اعلام نمود اصل بر اجرای دقیق تفاهمنامه ستاد کل نیرو های مسلح و وزارت کشور، است و ضرورت دارد کمیته مشترک از نمایندگان ستاد کل و وزارت کشور تشکیل و گزارشی از میزان پیشرفت کار و روند اجرای آن بدهند و یک ارزیابی از روند اجرا صورت گرفته و خلاء ها و نقص ها بررسی و برطرف شود.
 
 وی در ادامه افزود :
 
استانداران نمونه وو همچنین  کسانی که در این موضوع پیشرفت نداشته اند شناسایی و معرفی شوند. در جلسات منطقه ای که با حضور چند  استاندار برگزار می شود به  این موضوع تاکید شود. در سفرهای استانی حتما این موضوع پیگیری می شود.
 
دین پرست خاطر نشان کرد:
 
 
مدیر سرمایه گزاری استانداری ها؛ نماینده استانداری ها در حوزه مهارت آموزی هستند. باید بررسی شود به چه مجوز و مصوباتی نیاز داریم و این محوزها اخذ شود. در مجموع وزارت کشور تعامل و هماهنگی بسیار خوبی جهت اجرای تفاهم نامه طرفین دارند و در مورد موضوع مهارت آموزی بسیار جدی و همکاری نزدیکی دارند.

لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2504

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha