8/5/2020 3:47:52 AM | چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵:۲۷
آموزش یک مهارت در مدارس شاهد از سال تحصیلی آینده
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از آموزش یک مهارت به دانش‌آموزان در مدارس شاهد از سال تحصیلی آینده خبر داد.

محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره طرح کلاس‌های ضمیمه کاردانش در مدارس شاهد، اظهار کرد: زیرساخت طرح کلاس‌های ضمیمه کاردانش، مهارت‌آموزی است و اصرار خودمان این بود که اجرا کنیم.

وی با تأکید بر اینکه بحث ما این بود هر دانش‌آموز شاهد یک مهارت فرا بگیرد، گفت: آن زمان به این نتیجه رسیدیم که یکی از بسترهای برای این قصه، ایجاد کلاس‌های کاردانش ضمیمه در متوسطه است و این درخواست را به معاونت آموزش متوسطه دادیم و آنها نیز موافق بودند اما شورای عالی آموزش و پرورش مخالفت کرد.

رزاقی اضافه کرد: شورای عالی آموزش و پرورش عنوان کرد که قانوناً نمی‌شود این طرح را اجرا کرد چرا که باید یک کد به این کلاس‌ها داده شود و کد دادن هم تابع مقررات است. 

وی ادامه داد: در نظر داریم در سال تحصیلی آینده آموزش یک مهارت را در مدارس شاهد اجرا کنیم و بر این اساس مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم را موظف کردیم که مشخص کنند چه مهارتی را می‌توانند به دانش‌آموزان آموزش دهند. 


منبع : فارس نیوز


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2489

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha