11/27/2021 6:53:32 AM | شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱:۱۲
در دیدار فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با نماینده ولی فقیه در سپاه مطرح شد
مهارت افزایی یک عبادت است
نماینده ولی فقیه با بیان اینکه مهارت افزایی یک عبادت است گفت : سپاه مهارت‌آموزی را باور دارد و ما کمک می کنیم سپاه آنچه را تعهد کرده است انجام دهد, همچنین اعلام نمودند ما در کنار مهارتهای شغلی یکسری مهارت عمومی و دینی داریم که باید انجام شود, تاکید داشتند که قرارگاه باید از فرصت بسیج برای مهارت آموزی جوانان بسیجی استفاده کند.

به گزارش پایگاه خبری سرباز ماهر در روز دوشنبه مورخ۹۹/۳/۱۹  سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی به همراه معاون هماهنگ کننده و مشاور عالی قرارگاه و مسئول میز عقیدتی سیاسی, با نماینده محترم ولی فقیه در سپاه و معاونین و مسئولین ذیربط این نهاد دیدار داشتند.

 در این دیدار ابتدا نماینده ولی فقیه با بیان اینکه مهارت افزایی یک عبادت است گفت : سپاه مهارت‌آموزی را باور دارد و ما کمک می کنیم سپاه آنچه را تعهد کرده است انجام شود, همچنین اعلام نمودند ما در کنار مهارتهای شغلی یکسری مهارت عمومی و دینی داریم که باید انجام شود, تاکید داشتند که قرارگاه باید از فرصت بسیج برای مهارت آموزی جوانان بسیجی استفاده کند.


 بنابر این گزارش سپس هر یک از معاونین نماینده ولی فقیه نظرات خود را بیان کردند که بیشتر به  سه نکته تاکید داشتند، که عبارت بود از تامین اعتبارات مالی و شفاف‌سازی  پرداخت و همچنین ابلاغ مهارت های فرهنگی و هنری به حوزه فرماندهی و هماهنگی با مبادی ذیربط جهت صدور گواهینامه مهارتی.


 سردار فرحی نیز با اشاره به ابرچالش بیکاری و اشتغال به ابر ثروت جمعیت عظیم سرباز جوان که بیشتر تحصیل کرده هستند اشاره نمودند و تاکید داشتند که این سربازان جوان باید مهارت ببینند تا بتوان با بیکاری مبارزه کرد. وی اشاره داشتند که بسیاری از این جوانان عملاً مهارت های هنری و فرهنگی دارند لیکن باید شناسایی و اقدام لازم برای صدور گواهینامه آنان صورت گیرد.
 ایشان سپس به مهارت‌های تخصصی و عمومی اشاره داشتند و بحث اهمیت کیفیت را بیان کردند .سپس آقای دکتر اثباتی معاون هماهنگ کننده قرارگاه اقدامات انجام شده و در دست اقدام در حوزه اشتغال به سربازان منقضی خدمت را توضیح دادند که مورد استقبال قرار گرفت. 

سردار کمالی نیز انتظارات قرارگاه از نمایندگی ولی فقیه که بیشتر جنبه حمایت و پشتیبانی داشت را مطرح کرد.


 در پایان هماهنگی گردید  اولاً قرارگاه, مهارت های فرهنگی و هنری را به حوزه فرماندهی سپاه اعلام نماید.
 ثانیاً روشت ابلاغیه اعتبارات به حوزه نمایندگی نیز ارسال شود.
 ثالثا در یکی از نشست های  سراسری حوزه نمایندگی، فرمانده قرارگاه صحبت کند.
 رابعا مصاحبه‌هایی از سوی نشریات نماینده ولی فقیه با فرماندهان و مسئولین قرارگاه صورت گیرد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=2456

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha