5/20/2022 2:17:37 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
��������-������������
فرمانده سپاه بوشهر

فرمانده سپاه استان بوشهر:

مهارت‌آموزی برای همه سربازان الزامی و اجباری می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده درصدد هستیم امسال همه سربازان زیر پوشش طرح مهارت‌آموزی قرار بگیرند و آموختن مهارت برای همه آنها الزامی و اجباری شود.

ادامه مطلب

سربازی

رئیس دفتر تحقیقات فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

اعطای کسر خدمت به دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اعطای کسر خدمت به مشمولان دانش‌آموخته مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری با شرایط و تسهیلات ویژه از دوم تا نوزدهم ماه خبر داد.

ادامه مطلب

سربازی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام خبر داد

فراخوان اعزام مشمولان در خرداد ماه ۱۴۰۱

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام از فراخوان اعزام مشمولان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب

یونس طاهری

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

بیش از ۴۵ هزار نفر در آذربایجان شرقی امسال شاغل می‌شوند

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: کلیه‌ی دستگاه‌های استان به نوعی در امر اشتغال دخیل هستند که در سال ۱۴۰۰ برای بیش از ۱۶ هزار نفر در استان شغل ایجاد کردیم و در سال ۱۴۰۱ نیز برای ۴۵ هزار و ۷۹۴ تعهد ایجاد شغل داده شده است.

ادامه مطلب

مهارت آموزی

نشست مهارت آموزی سربازان تحصیلکرده

جلسه گفت و گو در خصوص مهارت آموزی کارکنان وظیفه تحصیل کرده با حضور معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تشکیل شد.

ادامه مطلب

مهارت آموزی

معاون استاندار اردبیل:

طرح سرباز ماهر اشتغال‌پذیری جوانان را تسهیل کرده است

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح سرباز ماهر با ارائه آموزش‌های مهارتی به سربازان ، کمک به اشتغال‌پذیری و تسهیل ورود آنها به بازار کار، نقش بسزایی در ایجاد اشتغال مناسب سربازان داشته است.

ادامه مطلب

ایثارگر

سرباز ۴۰ ساله:

فرزندم را در اولین فرصت به سربازی می فرستم

۳ فرزند دارد و چهارمی در راه است، زندگی را با فرش‌بافی می‌گذراند و چند ماهی است که رخت سربازی به تن کرده است و در یکی از کلانتری‌های شهرمان مشغول خدمت مقدس سربازی است و این همه زندگی یک سرباز ۴۰ ساله است.

ادامه مطلب

امریه سربازی

برخی از ارگان های امریه ی سربازی در سال ۱۴۰۱

در بین افرادی که مشمول گذراندن خدمت سربازی هستند، تعدادی تمایل دارند که این دوره ی دو ساله را در یک سازمان دولتی بگذرانند تا هم تجربه ی کاری کسب کنند و هم نیازی به رفتن به پادگان، نداشته باشند.

ادامه مطلب

مهارت آموزی

مهارت آموزی ۴۷۳ سرباز وظیفه در کارگاه‌های فنی و حرفه ای

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان‌ جنوبی‌ از‌ مهارت‌ آموزی‌ ۴۷۳‌ سرباز‌ وظیفه‌ در کارگاه‌ های‌ فنی و حرفه ای از‌ ابتدای‌ سال‌ تا‌کنون‌ خبر‌ داد‌.

ادامه مطلب

سردار زاده کمند

برگزاری همایش مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه در استان آذربایجان شرقی

در روز پایانی بازدید تیم ارزیاب مهارت آموزی کارکنان وظیفه به سرپرسی سردار کمالی و با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی، سردار زاده کمند، همایش مهارت تا اشتغال به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

ادامه مطلب