9/25/2023 12:31:03 PM | دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
����������-��������
اندیشکده برهان

سربازان نخبه در دستگاه‌های دولتی خدمت سربازی می‌گذرانند

سربازان در طرح استفاده از تخصص سربازان نخبه، آموزش جامعه پذیری نظامی می‌بینند و در مرحله بعد وارد دستگاه‌های مربوطه که پروژه برداشته اند می‌شوند تا پروژه خود را در دستگاه‌ها طی مدت سربازی بگذرانند و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

ادامه مطلب

سشی

فراخوان امریه خدمت سربازی در شرکت دانش‌بنیان کشت بافت گیاهی هیرکان منتشر شد

شرکت "کشت بافت گیاهی هیرکان" عضو پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان این مجموعه، امکان همکاری در زمینه‌های مرتبط با شرکت را در قالب امریه نظام وظیفه فراهم کند.

ادامه مطلب

sdsd

۷۸ درصد از مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای بوشهر شاغل می‌شوند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر اعلام کرد: شرکت در دوره‌های مهارت‌آموزی ضامن اشتغال آینده نوجوانان است طوری که اکنون ۷۸ درصد از افرادی که مهارتی را در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای این استان فراگرفته‌اند، شاغل هستند.

ادامه مطلب

سردار فرحی

نشست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با مسئولین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه در حوزه اشتغال

در نشست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با مسئولین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) توافق گردید، تیمی متشکل از نمایندگان قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و ستاد اجرایی نحوه همکاری های دوجانبه را بررسی و درجلسه دیگری با حضور مسئولین دو سازمان تفاهمنامه جدیدی تنظیم گردد

ادامه مطلب

asdsad

گفت و گو با دکتر حسین اثباتی معاون هماهنگ کننده قرارگاه درباره تسهیلاتی که سربازان ماهر پس از پایان خدمت دریافت می کنند؛

هر سرباز پس از خدمت سه مدرک دریافت می کند

رویکرد ما در قرارگاه کلا این است که جوانان بتوانند وارد حوزه اشتغال و به بازار کار ورود پیدا کنند.به واسطه اینکه هر نفر دو سال خدمت سربازی را می گذراند ما بتوانیم در زمینه اشتغال کمک کنیم

ادامه مطلب

ضصث

در نخستین همایش ملی مهارت آموزی

گزیده صحبت های سردار باقری

ادامه مطلب

wasda

در دیدار فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با نماینده ولی فقیه در سپاه مطرح شد

مهارت افزایی یک عبادت است

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه مهارت افزایی یک عبادت است گفت : سپاه مهارت‌آموزی را باور دارد و ما کمک می کنیم سپاه آنچه را تعهد کرده است انجام دهد, همچنین اعلام نمودند ما در کنار مهارتهای شغلی یکسری مهارت عمومی و دینی داریم که باید انجام شود, تاکید داشتند که قرارگاه باید از فرصت بسیج برای مهارت آموزی جوانان بسیجی استفاده کند.

ادامه مطلب

sadas

کلاسهای مهارت آموزی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در قزلحصار آغاز شد

ادامه مطلب

ewr

امیر شیخ : مراکز آموزشی ارتش تعطیل نیست/روند آموزش طبق روال قبل از کروناست

معاون تربیت و آموزش ارتش از عدم تعطیلی مراکز آموزشی ارتش خبر داد و گفت: آموزش‌ها را در محیط‌هایی اجرا خواهیم کرد که شیوع ویروس کرونا را در این مراکز آموزشی نداشته باشیم.

ادامه مطلب

صثصضثصضثصض

سردار فرحی خبر داد:

آموزش مهارت آموزی ۶۵ درصد از سربازان در سال ۹۹

سردار سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی نیرو‌های مسلح اظهار کرد: ما در یک قدم خیلی بزرگ نقشه راه ۵ ساله را ابلاغ کردیم و مشخص شد که تا سال ۱۴۰۱ باید چه اقداماتی انجام دهیم.

ادامه مطلب