9/25/2023 12:33:44 PM | دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
����������-����������
امریه سربازی

برخی از ارگان های امریه ی سربازی در سال ۱۴۰۱

در بین افرادی که مشمول گذراندن خدمت سربازی هستند، تعدادی تمایل دارند که این دوره ی دو ساله را در یک سازمان دولتی بگذرانند تا هم تجربه ی کاری کسب کنند و هم نیازی به رفتن به پادگان، نداشته باشند.

ادامه مطلب

امریه

فراخوان جذب سرباز امریه در جهاددانشگاهی علامه طباطبایی

جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی از بین فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری جامعه‌شناسی سرباز امریه می‌پذیرد.

ادامه مطلب

سربازان

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کنند.

ادامه مطلب

سرباز

جذب نیروی امریه توسط وزارت کار و رفاه

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی ، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه اقدام کند.

ادامه مطلب

وزارت تعاون، کار و رفاهع اجتماعی

جذب سرباز امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.

ادامه مطلب

تصویر

جزییات ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی اردیبهشت ۱۴۰۱

شرایط و ضوابط جذب و فرایند ثبت نام مشمولین اعزامی اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ در سامانه امریه قوه قضاییه اعلام شد.

ادامه مطلب

امریه

شرایط دریافت امریه سربازی از وزارت کار اعلام شد + آخرین مهلت و آدرس سامانه ثبت نام

اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری ادارات کل اجرائی در استانها در سال ۱۴۰۰ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ اقدام نموده است.

ادامه مطلب

وزارت

شرایط امریه سربازی در وزارت علوم + جزییات

مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی، دعوت به همکاری کرد.

ادامه مطلب

تدبلاذ

دو کره ای با لباس سربازی در تمرین تیم ملی! (عکس)

دو بازیکن تیم ملی کره جنوبی که در حال گذراندن دوران خدمت سربازی هستند، با لباس های فرم و مخصوص خود راهی اردوی تیم ملی کشورشان شدند.

ادامه مطلب

اندیشکده برهان

سربازان نخبه در دستگاه‌های دولتی خدمت سربازی می‌گذرانند

سربازان در طرح استفاده از تخصص سربازان نخبه، آموزش جامعه پذیری نظامی می‌بینند و در مرحله بعد وارد دستگاه‌های مربوطه که پروژه برداشته اند می‌شوند تا پروژه خود را در دستگاه‌ها طی مدت سربازی بگذرانند و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

ادامه مطلب