9/23/2021 12:09:55 PM | پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
����������-�������������
ثفاثقلب

فارغ‌التحصیلان بیشترین بیکاران یزد را تشکیل می‌دهند

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه سیستم آموزشی کشور اقدام به مهارت آموزی به دانش‌آموزان و دانشجویان کند، گفت: فارغ‌التحصیلان بیشترین بیکاران یزد را تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب

قاسلدب

شانس پیدا کردن شغل را از دست ندهید!

بسیاری از کارشناسان فقدان مهارت یا ضعف مهارتی را یکی از علل اصلی بیکاری جوانان جویای کار و فارغ‌التحصیلان عنوان می کنند و معتقدند به جای تشویق و سوق دادن جوانان به رشته های پرطرفدار باید آنها را برای رشته های مهارتی آینده دار و مورد نیاز بازار تربیت کرد.

ادامه مطلب

Cndn

سردار زاده کمند:

قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با قدرت و اقتدار به کار خودش ادامه می دهد

اولین جلسه شورای قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی به ریاست فرمانده جدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی  برگزار گردید.

ادامه مطلب

یلاثققثال

فعالیت‌های قرآنی در نیروهای مسلح گسترش می‌یابد/ برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی سربازان

در دیدار رئیس سازمان دارالقرآن با رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح بر گسترش فعالیت‌های قرآنی در نیروهای مسلح و مهارت‌آموزی قرآنی سربازان تأکید شد.

ادامه مطلب

فغتالذ

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران؛

امید است خروجی طرح سرباز ماهر رونق تولید داخلی باشد

شهیدی فر از همکاری با سپاه کربلا برای اجرای طرح سرباز ماهر خبرداد و گفت: ارائه آموزش در رشته‌های کشت گلخانه‌ای، پرورش ماهی‌های سرد و گرم آبی، استفاده از صنایع تبدیلی وتکمیلی که ارزش افزوده دارد را در برنامه داریم و امیدواریم به رونق تولید ختم شود.

ادامه مطلب

لتللل

مدیر کل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای استان مازندران؛

مهارت آموزی سربازان می تواند به اشتغال زایی ختم شود

درویشی گفت: سربازان وظیفه می توانند در دوران خدمت سربازی از یکی از دوره‌های آموزشی و فنی مهارتی گواهینامه مهارت جهت ایجاد اشتغال درقالب تفاهم نامه همکاری بین سپاه کربلا و اداره کل فنی و حرفه ای مازندران اخذ کنند.

ادامه مطلب

قغبالسط

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خبرداد:

آموزش ۳ هزار و ۴۰۰ سرباز توسط جهاد دانشگاهی اردبیل در طرح «سرباز ماهر»

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: در مرحله سوم طرح ملی «سرباز ماهر» یک هزار و ۹۲۰ نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان از خدمات آموزشی جهاد دانشگاهی اردبیل بهره‌مند شده‌اند.

ادامه مطلب

بدبذ

معاون آموزش فنی حرفه ای گلستان عنوان کرد:

ایجاد کارگروه مهارت آموزی جهت ارائه خدمات بهتر در زمینه اشتغال جوانان

معاون آموزش فنی حرفه ای گلستان گفت: لازمه ارائه خدمات بهتر در زمینه اشتغال جوانان کار جهادی و شناسایی قابلیت های هر دستگاه و استفاده از حداکثر ظرفیت ها است که مقرر شد به این منظور کارگروهی با همکاری معاونت امور جوانان شکل گیرد.

ادامه مطلب

اقالبلثیب

تبدیل منطقه آزاد کیش به معین مهارت ملی

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، ایجاد زیرساخت‌ها و چگونگی سرمایه گذاری و تسهیل گری جامعه محور را لازمه تبدیل شدن منطقه آزاد کیش به معین مهارت ملی برشمرد.

ادامه مطلب

غنغعن

مهارت‌آموزی سربازان سپاه کربلا مازندران در ۴۵ رشته

فرمانده سپاه کربلا مازندران از مهارت آموزی سربازان سپاه کربلا مازندران در ۴۵ رشته خبر داد و گفت: ‌در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری، سربازان دوره مهارت‌آموزی را سپری می‌کنند.

ادامه مطلب