1/19/2022 1:16:15 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
��������������
جشنواره

برگزاری جشنواره «جوان سرباز» در یزد

جشنواره «جوان سرباز» با حضور سردار «زارع کمالی» جانشین فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد در سالن اجتماعات فرهنگسرای غدیر و با حضور سربازان نمونه و نخبه نیرو‌های مسلح استان برگزار شد.

ادامه مطلب

یاقری

در پیامی به جشنواره ملی فانوس

سرلشکر باقری: هنر آیینه فضیلت‌های مردم ایران است

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی به شرکت کنندگان جشنواره ملی فانوس با قدردانی از دست اندرکاران این جشنواره بر حمایت ستاد کل از این رخداد بزرگ هنری تاکید کرد.

ادامه مطلب

جشنواره مهارت آموزی جهاد کشاورزی/اصفهان

جشنواره مهارت آموزی جهاد کشاورزی/اصفهان

ادامه مطلب

سردار کریمی

در راستای برگزاری دهمین جشنواره ورزشی سرباز عنوان شد:

شناسایی و بکارگیری سربازان ورزش‌کار در زمینه‌های آموزشی و مربی‌گری

سردار کریمی در راستای برگزاری دهمین جشنواره ورزشی سرباز با بیان این که هدف از این برنامه ها استعداد یابی در بین سربازان است، گفت: جشنواره سرباز علاوه بر این که گامی مؤثر در جهت خوشایندسازی سربازی است، اقدامی برای شناسایی و بکارگیری سربازان ورزش‌کار در زمینه های مربی‌گری و آموزش به سایر افراد خواهد بود.

ادامه مطلب

کمالی

سردار کمالی در جشنواره سرباز حضرت علی اکبر سپاه تهران بزرگ خبر داد:

ابلاغ انتخاب حداقل یک مشاور سرباز و حفظ شأن او به فرماندهان

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز با بیان این که پیش‌نیاز هر پیشرفتی تأمین امنیت بوده و امروز امنیت کشور نتیجه تلاش و همت سربازان است، گفت: به تمام سطوح و رده های نیروهای مسلح ابلاغ کردیم که فرماندهان باید حداقل یک مشاور سرباز داشته باشند و شأن سرباز را حفظ کرده چرا که سربازان باید در بطن نیروهای مسلح باشند و درست و متناسب با استعدادها و توانمندی‌هایشان به کار گرفته شوند.

ادامه مطلب