10/28/2021 5:32:41 PM | پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
��������������-��������
یفزتاب

اسلامی: نیروهای مسلح باید همیشه در مرز دانش حرکت کنند

رییس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: نیروهای مسلح و موسساتی که در حوزه دفاع و امنیت مسوولیت دارند، باید همیشه در مرز دانش حرکت کنند تا حرکت کسانی که تکلیف خود را در ناامن‌سازی دنیا می‌دانند، خنثی کنند.

ادامه مطلب

قثشلثب

سرتیپ آشتیانی: وزارت دفاع نقش تعیین کننده ای در ارتقاء قدرت دفاعی نیروهای مسلح دارد

امیر سرتیپ آشتیانی گفت: وزارت دفاع در راستای اجرای دقیق منویات فرمانده معظم کل قوا، خود را موظف به حرکت در چارچوب برنامه ها و اولویت های تعریف شده و اجرای تام و کامل وظایف و ماموریت های ذاتی و قانونی می داند.

ادامه مطلب

یذیی

بررسی راهکارهای افزایش همکاری‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح و ارتش

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش راهکارهای گسترش تعامل و همکاری مستمر فی مابین را مورد بررسی قرار دادند.

ادامه مطلب

یسیبیب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از ظرفیت فنی و حرفه‌ای برای ارتقای مهارت آموزی بر ضرورت مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تاکید کرد.

لزوم مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

حشمت الله عسگری در دومین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان تهران با تاکید بر لزوم رفع موانع واحدهای تولیدی سطح استان گفت: تمام تلاش و برنامه‌ریزی‌های استانی بر رفع موانع تولید و تحقق چشم انداز صورت گرفته و امید است ظرف مدت ۲ هفته آینده نسبت به جمع آوری موارد و مشکلات پیش روی واحدهای راکد و غیرفعال، اقدامات لازم انجام شود.

ادامه مطلب

سیسی

امیر صباحی‌فرد:

سربازان، ستون اقتدار نیروهای مسلح هستند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: سربازان، ستون اقتدار نیروهای مسلح هستند که با اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، وحدت کلمه و عظمت ایران اسلامی را تحقق می‌بخشند.

ادامه مطلب

th

اما و اگرهای سربازی؛ از پارتی‌بازی و خرید خدمت خبری نیست!

کفالت، امریه، خرید خدمت و چگونگی تقسیم و شایعاتی مبنی بر پارتی‌بازی و ... ازجمله موضوعاتی بود که رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد آنها سخن گفت.

ادامه مطلب

صثصضثصضثصض

سردار فرحی خبر داد:

آموزش مهارت آموزی ۶۵ درصد از سربازان در سال ۹۹

سردار سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی نیرو‌های مسلح اظهار کرد: ما در یک قدم خیلی بزرگ نقشه راه ۵ ساله را ابلاغ کردیم و مشخص شد که تا سال ۱۴۰۱ باید چه اقداماتی انجام دهیم.

ادامه مطلب

سیبیسبس

تصميمات ويژه نخستین جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(علیه السلام)نیروهای مسلح (پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا) اعلام شد.

رصد کل ملت ايران تا ۱۰ روز آينده و تصميم به خلوت کردن شهرها تا ۲۴ ساعت آينده

ادامه مطلب

خداقوت سرلشکر باقری به نیروهای مسلح

خداقوت سرلشکر باقری به نیروهای مسلح

سرلشکر باقری به نیروهای ارتش ، سپاه و نیروی انتظامی حاضر در منطقه سیل زده خدا قوت گفت.

ادامه مطلب

کمک نیروهای مسلح به مردم سیل زده

کمک نیروهای مسلح به مردم سیل زده

ادامه مطلب