3/6/2021 4:55:43 PM | شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
قرارگاه-مهارت-آموزی
بررریر

سردار فرحی:

هر سرباز باید یک مهارت تخصصی و ۵ مهارت عمومی را فرا بگیرد

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هر سرباز باید یک مهارت تخصصی و ۵ مهارت عمومی را بعد از اتمام دوره سربازی فرا بگیرد.

ادامه مطلب

hngnf

سردار فرحی در پنجمین نشست معاونین اقتصادی استانداری های کشور:

استانداریها مرکز ثقل مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه هستند

سردار فرحی: وزارت کشور و استانداری ها می توانند محور و مرکز ثقل و تعامل نیروهای مسلح در حوزه مهارت آموزی و اشتغال قرار گیرند

ادامه مطلب

بلذلبذ

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح مطرح کرد

۵+۱ مهارت برای سربازان در ۱۴۰۱

سردار مهدی فرهی، فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه یا سربازان نیروهای مسلح است. قرارگاهی که حدود سه سال از تشکیل آن می‎گذرد و طی این مدت برنامه‎ریزی‎های خوبی برای رفع بسیاری از معضلات اجتماعی متوجه جوانان کشور، از جمله اشتغال داشته و دارد. نیروهای مسلح برخی خلأهای مدیریتی و خدماتی را در این حوزه با این قرارگاه پر کرده‏اند، در ادامه درباره فعالیت‌های این قرارگاه می‎خوانید.

ادامه مطلب

cgnbcb

سردار فرحی:

تا سال ۱۴۰۱ باید ۳۰ درصد اشتغال کشور از سربازان منقضی خدمت تشکیل باشد.

سردار فرحی: مهارت آموزی برای اشتغال است و در سال ۱۴۰۱ باید ۳۰ درصد اشتغال کشور را، سربازان منقضی خدمت تشکیل دهند. به گزارش سایت سرباز ماهر جلسه شورای قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۷ تشکیل شد.

ادامه مطلب

ثیلاثلاث

کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه در کلیه استانداری‌ها تشکیل شد

مسئول اجرای تفاهمنامه ستادکل نیروهای مسلح با وزارت‌خانه، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشور مشخص شد

به منظور اجرایی سازی تفاهمنامه همکاری ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر کشور در خصوص مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه ساختار و شرح وظایف کار گروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروها ابلاغ گردید

ادامه مطلب

تتنئوئ

آموزش مهارت های عمومی و اجتماعی سربازان استمرار می یابد

سردار فرحی : تا سال ۱۴۰۱ امکان آموزش کلیه سربازان فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ نحوه استمرار آموزش های عمومی و اجتماعی کارکنان وظیفه با توجه به شرایط کرونا در جلسه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ با حضور مدعوین به ریاست فرمانده قرارگاه بررسی گردید،

ادامه مطلب

kyukyu

در جلسه کمیته تسهیل گری و مشوق ها مطرح شد:

مهارت های عمومی و اجتماعی دانشجویان و مشوق ها

ادامه مطلب

ذات ذ

سردار کمالی:

ایثارگری سربازان کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان گفت: سربازان ما عموما در مناطقی که مورد تهدید دشمن هستند حضور دارند که شرایط خدمت در این مناطق بسیار سخت است، ولی متاسفانه اینها کمتر مورد توجه قرار گرفته می شود.

ادامه مطلب

یایق

چگونه می‌توان در طول خدمت سربازی گواهینامه بین المللی گرفت؟

مشاورعالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستادکل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان اخذ گواهی بین‌المللی مهارت در دوران سربازی با پیگیریهای این قرارگاه خبر داد.

ادامه مطلب

mghn

در جلسه قرارگاه مرکزی مهارت آموزی مطرح شد؛

نحوه اجرای مشوق های سربازان، پایش و نحوه اجرای آن

سردار کمالی: بنا بر این شد که در مرحله اول مشوق سربازان را بررسی کنیم، مشوق سربازان به سه دسته تقسیم می شود پیش از خدمت، حین خدمت و پس از خدمت و ۳۴ مشوق دارد که مشوق پیش از خدمت به سازمان وظیفه، قرارگاه مهارت آموزی، بعضی از دستگاه های کشوری و حین خدمت بیشتر به نیروهای مسلح و بعضی از بخش های آن به قرارگاه مربوط می شود.

ادامه مطلب