1/20/2021 6:49:09 AM | چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
سرباز-ماهر
تارار

معاون استاندار مرکزی:

مهارت‌آموزی سربازان گامی موثر در ایجاد اشتغال است

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی بر لزوم فراگیری مهارت‌های مختلف در حین خدمت سربازان در راستای رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و توسعه کشور تاکید کرد.

ادامه مطلب

qew

حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی در جلسه شورای عقیدتی سیاسی آجا

رئیس عقیدتی سیاسی آجا: طرح مهارت آموزی را به صورت اعتقادی دنبال می کنم.

سردار فرحی: از نظر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، سربازان سرمایه ملی کشور هستند و نباید احساس بطالت و اتلاف عمر کنند.

ادامه مطلب

sasdsd

در جلسه نمایندگان وزارت علوم و سردار کمالی مطرح شد

تاکید بر مهارت آموزی مشمولان تحصیلکرده

مهارت آموزی مشمولان تحصیلکرده، دغدغه اصلی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی می باشد، قرارگاه بر آن شده است که با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دیگر مبادی زیربط برای رفع این مشکل راه حل مناسبی پیدا کند

ادامه مطلب

شسیشس

در جلسه هفتگی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی مطرح شد؛

شروع بازدید از استان ها خردادماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر جلسه هفتگی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برابر روال در روز دوشنبه مورخ۹۹/۰۳/۲۶ با حضور معاونین, مسئولین هیئت‌های اندیشه ورز و میزها به ریاست فرمانده قرارگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب

cxvc

یادداشتی از رئیس حوزه هنری

عیار «سرباز» بالاست

محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری در یادداشتی عنوان کرد که عیار سریال «سرباز» را بالاتر از تولیدات معمول نمایشی در تلویزیون می‌داند.

ادامه مطلب

sdsd

۷۸ درصد از مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای بوشهر شاغل می‌شوند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر اعلام کرد: شرکت در دوره‌های مهارت‌آموزی ضامن اشتغال آینده نوجوانان است طوری که اکنون ۷۸ درصد از افرادی که مهارتی را در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای این استان فراگرفته‌اند، شاغل هستند.

ادامه مطلب

ssdfgfg

کیفیت طرح سرباز مهارت یزد قابل تحسین است

ستوان یکم پاسدار«مصطفی طهماسب‌نژاد» کارشناس مسئول طرح مهارت آموزی سپاه الغدیر هم با اشاره به اهمیت برگزاری طرح سرباز مهارت در استان یزد، خاطرنشان کرد: این مهم در راستای اجرای فرامین فرمانده کل قوا در دستور کار سپاه الغدیر قرار گرفته است.

ادامه مطلب

صیی

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد:

کیفیت آموزش، ملاک برنامه‌ریزی برای دوره‌های سرباز مهارت است

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد گفت: توجه به کیفیت محتوای آموزشی، ملاک برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی در دوره‌های سرباز مهارت است.

ادامه مطلب

بلبد

سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه  نیروهای مسلح:

هدف طرح "سرباز ماهر " کمک به اشتغال آنان است

"طرح سرباز ماهر یک نگاه جدید و یک رویکرد جدید در مورد سربازی است" این جمله سردار کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی وظیفه‌ نیروهای مسلح بیان می کند.

ادامه مطلب

dsdsd

رشته های فنی و حرفه ای و سربازان پادگان ها

سالانه ۱۰۰ هزار سرباز آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند

مدیرکل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: سالانه با همکاری نیروهای مسلح و از سوی این سازمان، حدود ۱۰۰ هزار تن از سربازان میهن اسلامی در پادگان‌ها آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند.

ادامه مطلب