1/20/2021 7:36:14 AM | چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
سرباز-ماهر
egeg

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین آموزش مهارت آموزی کارکنان وظیفه در استان های اصفهان، یزد و چهار محال بختیاری

یگانهای تابعه ارشد نظامی آجا در استان های اصفهان، یزد وچهار محال بختیاری با مدیر کل آموزش سازمان فنی حرفه ای استان اصفهان در خصوص چگونگی برگزاری کلاس های مهارت آموزی و حل مشکلات موجود تبادل نظر کردند.

ادامه مطلب

thjtjht

مهندس علیخانی مسئول حین خدمت قرارگاه :

با وجود کرونا مهارت اموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با پشتگرمی دنبال و از طریق وب کنفرانس فعالیت های مهارت آموزی در استان ها را دنبال می کنیم

در هفته‌های گذشته تا به حال جلسات ۱۶ استان به صورت وب کنفرانس برگزار شده است و اهداف برگزاری این وب کنفرانس‌ها یکی از آن‌ها اخذ گزارش عملکرد از رده‌ها بود که محقق شده است

ادامه مطلب

لئلئلت

هزار و ۴۹۷ سرباز وظیفه در دوره‌های مهارت‌آموزی استان همدان شرکت کردند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به اجرای طرح آموزش‌های فنی و حرفه ای سربازان وظیفه، گفت: یک هزار و ۴۹۷ نفر از سربازان وظیفه این استان در ۹ ماه نخست امسال در دوره های مهارت آموزی این سازمان در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای شرکت کردند.

ادامه مطلب

قفلثلثل

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی خبر داد:

برگزاری دوره مهارت آموزی تجارت الکترونیک کارکنان وظیفه

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از برگزاری دوره مهارت آموزی تجارت الکترونیک برای کارکنان وظیفه عمومی در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان خبر داد.

ادامه مطلب

ذثلذثذل

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره ۲ بوشهر: توسعه مهارت آموزی در پادگان‌ها در راستاي اشتغال پايدار

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره ۲ بوشهر گفت: امکان اجباری شدن مهارت آموزی در پادگان‌ها وجود دارد، چرا که این موضوع برای مهارت آموزی سربازان بر اساس آمایش سرزمین و نیاز کسب و کار، سربازان امری مهم به شمار می‌آید.

ادامه مطلب

قادقاقا

یک مسئول خبر داد:

بهره‌گیری از کارکنان وظیفه عمومی در بخش‌های اقتصادی مولد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی بر نیازسنجی مهارت‌های مورد نیاز کارکنان وظیفه عمومی نیروهای مسلح در استان توسط نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: باید کارکنان وظیفه عمومی را با آموزش‌های تخصصی و عمومی در بخش‌های اقتصادی مولد به کار بگیریم

ادامه مطلب

اققاق

آمادگی استانداری تهران برای جذب سربازان در واحدهای تولیدی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از آمادگی استانداری برای جذب سربازان در واحدهای تولیدی خبر داد.

ادامه مطلب

تاقغاقاق

تفاهم نامه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در خراسان رضوی تبیین شد

در راستای تبیین تفاهم نامه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در خراسان رضوی،و همچنین با هدف کمک به ایجاد اشتغال جوانان جلسه ای با حضور مدیر و کارشناسان بخش تعاون،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،مسئولین سپاه پاسداران ،نیروی انتظامی،صنایع شهید کاوه ،حضرت یونس ،ارتش شمال شرق ،مرزبانی ،آموزش ثامن الائمه ،بسیج سازندگی، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و مسئولین کشوری و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

ادامه مطلب

فتفتف

جلسه کمیته استانی پیرامون تفاهم نامه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کمیته استانی با نیروهای مسلح در خصوص تبیین موارد مندرج در تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در استان برگزار شد.

ادامه مطلب

rhbrh

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان :

مهارت آموزی سربازان یکی از زمینه های ایجاد اشتغال

در راستای تفاهم نامه مهارت آموزی نیروهای مسلح مدیر کل و مسئولین ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه دیدار کردند.

ادامه مطلب