1/20/2021 6:55:57 AM | چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
سرباز-ماهر
sads

خبرهای خوب در راه پادگان

در روزهای شیوع کرونا در کشور ،بسیاری از سربازان ناچارند روز و شب را در پادگان‌ها بگذرانند و با ترس از ابتلا به این بیماری به خدمت ادامه دهند. البته قرارگاه بهداشتی درمانی نیروهای مسلح برخی پروتکل‌های بهداشتی را برای اجرا به پادگان‌ها ابلاغ کرده ،اما براساس گفته‌های تعدادی از سربازان یگان‌های نظامی مختلف به جام‌جم، اجرای این پروتکل‌ها در پادگان‌های گوناگون چندان جدی گرفته نشده است و بیشتر این سربازان از کمبود اقلام بهداشتی در یگان‌های خود گلایه دارند. کرونا البته مزایایی را نیز برای برخی سربازان بخصوص فراگیران آموزشی اعزامی اسفند داشته است؛ چراکه این افراد با دستور فرماندهان خود چند هفته از دوران آموزشی‌شان را به دلیل جلوگیری از همه‌گیری ویروس در پادگان‌ها به مرخصی رفته‌اند. آن‌طور که سردار تقی مهری، رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به جام‌جم توضیح می‌دهد، قرار است طول دوره آموزشی سربازان اعزامی اردیبهشت نیز به یک ماه کاهش یابد.

ادامه مطلب

ثصق

مشوق های سرباز ماهر از تیر ماه سال جاری اجرایی می‌شود

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستادکل نیروهای مسلح از اجرای مشوق های سرباز ماهر از تیرماه امسال خبر داد.

ادامه مطلب

شسش

معاون وزیر: آموزش‌های مهارتی باید در محیط کارگاهی ارائه شود

ادامه مطلب

صث

واگذاری ۸۰درصد آموزش‌های مهارتی به آموزشگاه آزاد تا پایان سال ۹۹

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از واگذاری ۸۰ درصد آموزش‌های مهارتی سازمان به آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای تا پایان سال ۱۳۹۹ خبر داد.

ادامه مطلب

قصثقصث

دیدار رئیس سازمان فنی حرفه ای و فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی

بررسی آخرین وضعیت آموزش فنی و حرفه ای

جلسه فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی نیروهای مسلح با حضور مسئولین ذیربط قرارگاه و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور مسئولین ذیربط سازمان در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱/۲۶ در محل سازمان برگزار شد .

ادامه مطلب

asdfsaf

فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ۹۹

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

ادامه مطلب

asdasd

عامل شهادت مرزبان هنگ مرزی مهران دستگیر شد

فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: با تلاش مرزبانان و همکاری عوامل انتظامی و قضایی، سارق مسلح و عامل متواری شهادت مرزبان هنگ مرزی مهران در کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

ادامه مطلب

شسیش

شهادت مامور ناجا در درگیری با سارقان مسلح

به دنبال درگیری ماموران مرزبانی مهران با سارقان مسلح متاسفانه یکی از ماموران به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ادامه مطلب

یلیبلیبل

سخنرانی امام خامنه ای به مناسبت ولادت امام زمان(عج)

ادامه مطلب

یسشیبشسی

افزایش حقوق سربازان در سال ۹۹ به کجا رسید؟

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: سرباز‌ها دارای رتبه‌بندی هستند و حقوق آن‌ها با یکدیگر فرق می‌کند، اما هنوز درباره چگونگی افزایش حقوق سربازان اعلام نظری نشده است.

ادامه مطلب