8/5/2020 3:44:43 AM | چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
خدمت-سربازی
زیب

بررسی نحوه آموزش های مهارتی ورزشی در جلسه‌ای با حضور بعضی از مسئولین وزارت ورزش و جوانان

در روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۵/۸ در جلسه‌ای با حضور دکتر رنگرز مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی ، رئیس سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی فدراسیون های همگانی، نایب رئیس فدراسیون هندبال، مدیرکل ورزش های همگانی و کارشناس آموزش پایه و استعدادیابی، به ریاست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نحوه آموزش مهارت ورزی بررسی گردید.

ادامه مطلب

صی

دیدار فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با وزیر جهاد کشاورزی

همکاری نزدیک وزارت جهاد کشاورزی و قرارگاه مهارت‌آموزی در خصوص مهارت آموزی و اشتغال

ادامه مطلب

ضسش

برگزاری سی و یکمین جلسه کمیسیئن دائمی شورای عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی

ارزیابی عملکرد شبکه همکاران در طرح جامع مهارت آموزی

سی و یکمین جلسه شورای عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی در روز دوشنبه مورخ ۶/۵/۱۳۹۹ با حضور نمایندگان سازمان های نیروهای مسلح و وزارتخانه ها و سازمان های کشوری به ریاست فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید.

ادامه مطلب

اندیشکده برهان

در جلسه بررسی اشتغال کارکنان وظیفه مطرح شد؛

ایجاد پنجره واحد اشتغال کارکنان وظیفه منقضی خدمت

جلسه اشتغال کارکنان وظیفه منقضی خدمت در مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ با حضور مسئولین زیربط به ریاست فرمانده قرارگاه برگزار گردید. موضوع اصلی این جلسه ایجاد پنجره واحد اشتغال برای کارکنان وظیفه منقضی خدمت می باشد در این راستا کلیه زمینه های اشتغال و تسهیلاتی که از سوی وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی برای واجدین کار وجود دارد شناسایی و تحت پنجره واحد به کارکنان وظیفه عمومی منقضی خدمت معرفی می شود

ادامه مطلب

 دئذئتلائ

سوالات سربازان پاسخ داده شد/از رای دیوان عدالت تافرصت به کنکوریها

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ضمن پاسخ به سوالات سربازان و مشمولان رای ۲۰۷۱ هیات دیوان عدالت اداری و دیگر موضوعات مربوط به سربازی را تشریح کرد.

ادامه مطلب

اتفغت

ستادکل نیروهای مسلح: اگر سربازی دارای نشانه های کرونا باشد، از بقیه جداسازی می شود / اگر نتیجه تست مثبت باشد، حین درمان، مرخصی استعلاجی می گیرد

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره اینکه آیا مدت استراحت و درمان سربازان مبتلا به کرونا جزو خدمت سربازی آنان محسوب می شود یا خیر گفت: وقتی فرد در حین خدمت سربازی به کرونا مبتلا شده باشد، مرخصی استعلاجی دریافت خواهد کرد و طول مدت درمان نیز جزوی از طول خدمتش خواهد بود و اینطور نیست که مثلا اگر دو هفته روند درمان طول کشیده، در پایان دو هفته به مدت خدمت سربازیاش افزوده شود.

ادامه مطلب

یریر

برگزاری نوزدهمین دوره رشته رباتیک مسابقات ملی مهارت در قزوین

استان قزوین میزبان نوزدهمین دوره رشته رباتیک مسابقات ملی مهارت شد که در نیمه دوم امسال برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

بذبذذ

برنامه‌های هفته ملی مهارت در استان بوشهر تشریح شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به برنامه‌های هفته ملی مهارت در استان بوشهر گفت: برنامه‌های هفته ملی مهارت از ۳۱ تیرماه تا ششم مرداد ماه برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

اندیشکده برهان

به مناسبت روز ملی مهارت آموزی و کارآفرینی برگزار می شود؛

همایش ملی مهارت آموزی سربازان طلاب

ادامه مطلب

لباتل

ستادکل نیرو‌های مسلح: اگر مشمولی به کرونا مبتلا باشد، اعزام او به سربازی عقب می‌افتد

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره اعزام به خدمت مشمولان مبتلا به کرونا توضیح داد و گفت: اگر در حین اعزام مشمولی مبتلا به کرونا بوده یا دارای علائم مشکوک به کرونا باشد، این فرد به خدمت اعزام نشده و تاریخ اعزام جدیدش از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب