5/20/2022 1:20:20 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
��������
مهارت

فرمانده کل ارتش:‌ رونمایی از سند ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه

فرمانده کل ارتش از آموزش بیش از ۱۹۸ هزار سرباز در رشته‌های تخصصی و عمومی دوره‌های مهارت افزایی کارکنان وظیفه طی یک سال و نیم گذشته خبر داد.

ادامه مطلب

تصویر

امیر محمودی:

سربازان در خط مقدم مقابله با تهدیدات قرار دارند

معاون اجرایی ارتش گفت: سربازان در خط مقدم مقابله با تهدیدات قرار دارند و جان خود را در راه کشور و پاسداری از نظام و استقلال و ارزش‌های الهی تقدیم کرده و به استقبال شهادت در راه خدا می‌روند.

ادامه مطلب

موسوی

افتخار سربازی ارتش اسلام بزرگ‌ترین نعمت است

امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی»، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه (۱۵ دی ۱۴۰۰) برای بررسی نتیجۀ اقدامات به عمل آمده بعد از سفر قبلی خود، در خرم آباد حضور یافت. در این سفر ضمن ارزیابی نتیجۀ اقدامات، برنامه‌های بعدی تکمیلی مورد هماهنگی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

خبر

آمار سربازان وظیفه ارتشی در دوران دفاع مقدس چقدر است؟

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت: نخبگان کشور با مجاهدت‌ و خلاقیت خودشان توانستند تجهیزاتی بسازند که در دفاع مقدس راهگشا بود و این جوانان دین خود را به انقلاب اسلامی و کشور ادا کردند.

ادامه مطلب

عکس

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با سربازان ارامنه این نیرو دیدار کرد

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت سال نو میلادی با سربازان ارامنه نیروی پدافند هوایی ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب

موسوی

فرمانده کل ارتش:

نقطه عطف بیانیه گام دوم، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظما است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: فراز اصلی و نقطه عطف بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظما (ارواحنا فدا) است.

ادامه مطلب

باقری

رییس ستاد کل نیروهای مسلح:

نیروهای ارتش همیشه در امدادرسانی به مردم و نیروهای مسئول در صحنه هستند

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای ما هم وظیفه قانونی داشته و هم انگیزه فردی و سازمانی برای امدادرسانی به مردم و نهادهای دولتی مسئول در همه امور (سیل، زلزله و...) دارند و در صحنه هستند

ادامه مطلب

شس

روحیه سربازی، مولفه‌ اصلی پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های افسری ارتش است

معاون تربیت و آموزش ارتش در خصوص شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رکن اساسی و مولفه اصلی پذیرش دانشجو در دانشگاه های افسری، «اعتقاد و روحیه سربازی» است.

ادامه مطلب

بطیا

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

فلسفه خدمت سربازی آموزش، اطاعت‌پذیری و انضباط است

امیر سرتیپ دوم معصومی گفت: فلسفه خدمت سربازی آموزش، اطاعت پذیری، نظم و انضباط است و نیرو‌های مسلح در سایه اطاعت پذیری از فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند.

ادامه مطلب

فابفقیل

اقدامات عملیاتی پدافند هوایی ارتش به روایت امیر صباحی فرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: حفظ قدرت دفاعی، رصد دشمن، صدور اخطارهای به‌موقع و برخورد با هرگونه اقدام دشمن موجب ایجاد بازدارندگی برای کشور شده است.

ادامه مطلب