5/20/2022 2:47:32 AM | جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
��������
نشست سالانه هم افزایی ارتش و سپاه

در آستانه میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار برگزار شد؛

نشست سالانه هم افزایی ارتش و سپاه

در آستانه روز پاسدار، نشست سالانه هم افزایی فرماندهان و مسئولان عالی ارتش و سپاه به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.

ادامه مطلب

بازدید

علی حدادی اصل

سی و یکمین دوره آموختگی مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش

آئین سی و یکمین دوره آموختگی مدیریت دفاعی و هفتمین دوره عملیات مشترک و مرکب دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش صبح روز چهارشنبه ۱۱ اسفند ماه با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و امیر حسین ولی‌وند زمانی فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.

ادامه مطلب

سرلشکر موسوی

سرلشکر موسوی:

اقتدار قرض‌گرفتنی نیست/ از دست دادن توان دفاعی عواقب زیادی دارد

فرمانده کل ارتش گفت: حوادث امروز جهان نشان داد که از دست دادن توان دفاعی به امید حمایت بیگانگان چه عواقب خسارت باری برای کشور در پی خواهد داشت.

ادامه مطلب

باقری

سرلشکر باقری:

برد تسلیحات هوانیروز ارتش متناسب با بالگرد‌های روز دنیاست

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: بالگرد‌های نزاجا امروز با بهره‌گیری از سامانه‌های دید در شب از قابلیت اجرای عملیات شبانه برخوردار شده‌اند.

ادامه مطلب

موسوی

فرمانده کل ارتش پیام صادر کرد

فرمانده کل ارتش بمناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.

ادامه مطلب

رهبر

رهبر انقلاب: من هم تزریق نوبت سوم واکسن کرونا را انجام دادم

فرمان تهاجم ترکیبی در مقابل تهاجم ترکیبی دشمن

رهبر انقلاب فرمودند: آمریکا امروز از جایی ضربه می‌خورد که هرگز آن را محاسبه نکرده است. امروز دو رئیس‌جمهور آمریکا ــ رئیس‌جمهور قبلی و رئیس‌جمهور فعلی ــ اینها دست به دست هم دادند که تتمه‌ی آبروی آمریکا را ببرند و دارند میبرند.

ادامه مطلب

موسوی

سرلشکر موسوی: مردم ایران ارتش را دوست دارند

مردم عزیز ایران اسلامی ارتش را دوست دارند و این حسن اعتماد و احترام برای یکایک فرماندهان و کارکنان ارتش ارزشمند است و برای حفظ این جایگاه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

ادامه مطلب

شثیثصفق

اولین واکنش امیر اسماعیلی به شایعه برکناری از ارتش

امیر اسماعیلی گفت: اگر کسی به هر علتی، برکنار شود می‌رود در خانه‌اش می‌نشیند. من از قرارگاه پدافند هوایی به سمت مشاور پدافند هوایی فرمانده کل ارتش با جایگاه سپهبدی منصوب شدم که این جایگاه با روح موضوع برکناری کاملا در تضاد است .برکناری در صورتی است که طرف خلافی کرده که در این صورت در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرد نه اینکه به او جایگاه دیگری بدهند.

ادامه مطلب

ارتش

آموزش بیش از ۱۹۸ هزار سرباز در قالب دوره‌های مهارت آموزی

امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی»، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه (۲۶ دی ۱۴۰۰) در حاشیۀ پنجمین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری مهارت آموزی کارکنان وظیفۀ نیرو‌های مسلح که در ستاد کل نیرو‌های مسلح برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «طی سال‌های اخیر در ارتش جمهوری اسلامی ایران تلاش شده تا تغییر رویکرد نسبت به مسئلۀ سربازی ایجاد شود به طوری که در این فرایند نگاه بهره‌ده به رویکرد بهره‌بر تغییر یافته است.»

ادامه مطلب

غهعمئو

افتتاح قرارگاه مهارت آموزی سربازان در مشهد

ادامه مطلب