11/27/2021 5:42:41 AM | شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
������������
ش

فراخوان مشمولان پایه خدمتی آذر ماه سال ۱۴۰۰

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آذر ماه سال ۱۴۰۰ باید در مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند.

ادامه مطلب

طبدظلذر

پیشنهاد‌های نخبگان برای سربازنخبگی با تمرکز بر سربازی پزشکی

امنیت کشور بدون شک موضوعی مهم و غیرقابل اغماض است. سربازی به‌عنوان دوره‌ای که کمک به تامین امنیت کشور می‌کند و از طرف دیگر مهارت‌های جدیدی به افراد می‌افزاید دوره‌ای مورد قبول و پسندیده است. اما این حقیر با انجام مصاحبه‌های متعدد با افراد مختلف به یقین رسیده‌ام که این دوره نیاز به بهینه‌سازی و ویرایش درجهت حفظ و تقویت مزایا و رفع نواقص و معایب خود دارد.

ادامه مطلب

سقلبی

خدمات ویژه سازمان وظیفه عمومی به زلزله‌زدگان هرمزگان | زمان اعزام مشمولان تمدیدشد

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه خدمات ویژه و تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق زلزله زده استان هرمزگان خبرداد.

ادامه مطلب

بفلی

فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی:

سربازی دوره بطالت و بیگاری نیست

فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان گفت: سربازی دوره بطالت و بیگاری نیست چراکه جوانان در این دوره درس زندگی می‌گیرند.

ادامه مطلب

یغبایل

سربازان بدانند؛

آیا می‌توان کارت معافیت پزشکی را باطل کرد؟ / نحوه اعزام به خدمت مشمولانی که از خدمت وظیفه معافیت هستندچگونه است؟

بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که کارت معافیت پزشکی دارند، درباره نحوه ابطال کارت و اعزام به خدمت سوالاتی دارند.

ادامه مطلب

صقیل

مشمولان سربازی چگونه برای وزارت کار امریه بگیرند؟

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروی امریه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم استفاده کند.

ادامه مطلب

قسبیفلبی

«سربازی» حذف نخواهد شد/ تولید امنیت مختص بی پول‌ها و پابرهنه‌ها نیست!

سربازی حرفه‌ای، خرید خدمت سربازی و تغییر در مدت دوره آموزشی از جمله موضوعاتی است که رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در مورد آنها سخن گفت.

ادامه مطلب

فغبلیب

ارتباط تلفنی مشمولان سربازی با مسئولان سازمان وظیفه عمومی

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد مشمولان و خانواده‌های آنان می توانند روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه از طریق سامانه ۱۹۷ با مسئولان و معاونان سازمان وظیفه عمومی ارتباط تلفنی برقرار کنند.

ادامه مطلب

سقغبیلرز

بهره‌مندی فرزندان قهرمانان ورزشی از امتیاز استخدام و معافیت از سربازی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از لحاظ امتیاز معافیت از سربازی و استخدام در قالب پیمانی برای یکی از فرزندان یا همسر قهرمانان ورزشی مدال آور خبر داد.

ادامه مطلب

ابلتلاناعن

رونمایی از کتاب " از سربازی تا سرداری"

همزمان با برگزاری سیصد و بیست و نهمین شب خاطره، از کتاب‌های "از سربازی تا سرداری" و "دلیران یونس" رونمایی شد. کتاب «از سربازی تا سرداری» حاوی خاطرات "غلامعلی سپهری" است که براساس پژوهش و مصاحبه سیاوش نقیبی‌نژاد و به قلم مریم شیدا، به همت واحد مطالعات فرهنگ و ادبیات پایداری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس تولید و توسط انتشارات سوره منتشر شده است، در حاشیه مراسم شب خاطره، در شیراز رونمایی شد.

ادامه مطلب