1/19/2022 2:03:41 AM | چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
��������������-����������-����������-����������
تت

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه

نشست هم اندیشی مهارت آموزی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید

جلسه هم اندیشی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با حضور معاون منابع انسانی وزارت و مسئولین آموزش سازمان ها و موسسات وزارت و فرمانده قرارگاه و مشاور عالی و مسئولین ذیربط قرارگاه ،در محل وزارت تشکیل و عملکرد سال ۹۸ سازمان های وزارت بررسی و برنامه سال ۹۹ تببیین و همچنین چشم انداز قرارگاه در سال ۹۹ تشریح گردید.

ادامه مطلب

sdfsdf

کدام مشمولان معاف از رزم در اردیبهشت به سربازی اعزام نمی‌شوند؟

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که تاخیر در اعزام به خدمت مشمولان معاف از رزم صرفا شامل مبتلایان به بیماری های مزمن آسمی، قلبی و عروقی، خونی، گوارشی و عفونی است.

ادامه مطلب

ewr

امیر شیخ : مراکز آموزشی ارتش تعطیل نیست/روند آموزش طبق روال قبل از کروناست

معاون تربیت و آموزش ارتش از عدم تعطیلی مراکز آموزشی ارتش خبر داد و گفت: آموزش‌ها را در محیط‌هایی اجرا خواهیم کرد که شیوع ویروس کرونا را در این مراکز آموزشی نداشته باشیم.

ادامه مطلب

نتدذتند

اعطای وام یک میلیارد تومانی به سربازان کارآفرین

سردار کمالی از اعطای وام ۳۰ میلیون تا یک میلیارد تومانی به سربازانی که به دنبال تولید و کارآفرینی هستند، خبر داد.

ادامه مطلب

صثصضثصضثصض

سردار فرحی خبر داد:

آموزش مهارت آموزی ۶۵ درصد از سربازان در سال ۹۹

سردار سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی نیرو‌های مسلح اظهار کرد: ما در یک قدم خیلی بزرگ نقشه راه ۵ ساله را ابلاغ کردیم و مشخص شد که تا سال ۱۴۰۱ باید چه اقداماتی انجام دهیم.

ادامه مطلب

سیشی

مدرک دیگر به کار صنعت نمی آید!

در حالی که امروز رقابت بر سر مدرک و رواج مدرک گرایی به جای مهارت آموزی باعث کاهش فرصتهای شغلی موجود شده است، کارشناسان می‌گویند مدرک تحصیلی و دانشگاهی در اولویت بنگاه‌ها نیست چرا که بخش‌های صنعتی به جای آنکه به مدرک افراد بها دهند، درصدد جذب نیروهای ماهر و متخصصی هستند که بتوانند ایده های خلاقانه و کارآفرینانه خود را به محصول تبدیل کنند.

ادامه مطلب

سیبسی

سربازان وظیفه، آموزش مهارت های کار آفرینی می بینند

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان از آموزش مهارت های کارآفرینی سربازان وظیفه متناسب با بازارهای نیاز استان خبر داد.

ادامه مطلب

sadas

سرباز فداکار نزاجا تا پایان ریشه کنی کرونا خدمت سربازی خود را تمدید کرد

سرباز فدا کار تیپ شهید دلجویان خدمت سربازی خود را تمدید کرد.

ادامه مطلب

sads

خبرهای خوب در راه پادگان

در روزهای شیوع کرونا در کشور ،بسیاری از سربازان ناچارند روز و شب را در پادگان‌ها بگذرانند و با ترس از ابتلا به این بیماری به خدمت ادامه دهند. البته قرارگاه بهداشتی درمانی نیروهای مسلح برخی پروتکل‌های بهداشتی را برای اجرا به پادگان‌ها ابلاغ کرده ،اما براساس گفته‌های تعدادی از سربازان یگان‌های نظامی مختلف به جام‌جم، اجرای این پروتکل‌ها در پادگان‌های گوناگون چندان جدی گرفته نشده است و بیشتر این سربازان از کمبود اقلام بهداشتی در یگان‌های خود گلایه دارند. کرونا البته مزایایی را نیز برای برخی سربازان بخصوص فراگیران آموزشی اعزامی اسفند داشته است؛ چراکه این افراد با دستور فرماندهان خود چند هفته از دوران آموزشی‌شان را به دلیل جلوگیری از همه‌گیری ویروس در پادگان‌ها به مرخصی رفته‌اند. آن‌طور که سردار تقی مهری، رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به جام‌جم توضیح می‌دهد، قرار است طول دوره آموزشی سربازان اعزامی اردیبهشت نیز به یک ماه کاهش یابد.

ادامه مطلب

شسش

معاون وزیر: آموزش‌های مهارتی باید در محیط کارگاهی ارائه شود

ادامه مطلب